Hraběnky (2007) (seriál)

'Sny, lásky, vítězství i pády soukromého farmáře a jeho čtyř dcer.' Tak ale kde to jsme?

Zločin v dívčí škole (1965)

Celkem mě pobavila první povídka, kde oni 2 horolezci co sedí na špičce skály společně s obětí a že prej nemůžou slézt, aby se policie mohla vyšplhat po jejich lanech. Potom co se kriminalisté za dobrou štvrthodinu vyšplhají až navrchol, kde provádějí ohledání všichni zase sešplhají na zem i mrtvolu spustí po laně. Horolezec si jentak mimoděk vzpomene, že se bokem dá na vrchol vyjít bez výstroje asi za 2 minuty. Prej že ta cesta je pro amatéry, tak i vrah aby si připadal profesionálně se na onon vrchol zpouštěl ve stylu Tarzana z jiného ještě vyššího kopce, prostě lol.

Proces (2000)

Málokterý film je tak nastavený na pokračování jako tento.

Kalamita (1980)

"Tiše miláčku, nesmíme mluvit, nebo se udusíme."

100 pušek (1969)

"Když se sejdou 4 mexičani jeden z nich je vždicky generál."

Narušitel (2002) (TV film) odpad!

Jak se tady můžu dozvědět že "začátek ještě šel ale pak to byla hrůza" mno já nevydržel ani ten začátek jaká to byla kravina a jestli to pak bylo ještě horší, to si ani neumím představit. Horšího už nic neexistuje, leda že by mi vybuchla televize. Tohle by byla ostuda i v 'Noci filmových nadějí'.

Rychlý běžec (2001)

Horší něž zdlouhavý nudný film je už jen zdlouhavý nudný film s titulky.

Boeing 747 (2003)

Uprostřed noci zaklepe někdo na sklo, noční hlídač se probudí a co tam?!?! Za dveřma je jednotka SWAT a velitel povídá "Máte tam zloděje jděte se podívat!". No a pak jsem to vypnul...

Fantom Paříže (2001)

3* a to především za luxusní hudební doprovod, a za to, že mám originál dvd, jinak nevim nevim... bylo to jakési zmatené až šílené.