Láva (2015)

Ani sopka nechce zůstat v životě sama :) Viděno v originále, bohužel i titulky v kině byly na text písničky příliš kostrbaté viz spojení "I lava you". Nemohl jsem si nevzpomenout na https://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I.

Čtyři dohody (2013) (divadelní záznam)

Perfektní hra! Každý by ji měl vidět a ne jednou!

Gangy New Yorku (2002)

To je snad první film co jsem viděl, který se odehrává v New Yorku a zároveň je tak násilný. Jenom nechápu, proč má zůstat krev na čepeli? Díky poslední scéně jsem mu téměř chtěl dát pět hvězd.

Angliština Engliština (2012)

Už nějakou dobu tvrdím, že Bollywoodské romantické komedie přinášejí svěží vítr a tenhle kousek mě v tom zase jenom utvrzuje. Ale stále váhám, zda 4* nebo 5*, nějak se tento film vymyká mému žebříčku! :)

Andělé všedního dne (2014)

Doporučuji před zhlédnutím přečíst knihu. Tak jako u ostatních Vieweghových zfilmovaných počinů jsem filmu více rozuměl a o to víc se mi líbil.

Divoké historky (2014)

Skvělých 6 na sobě nezávislých historek! Chvílemi si říkáte, že to už je moc, o pár minut později se válíte na zemi smíchy. Perfektní je úvodní historka a zvlášť poslední svatba. Aneb nervy můžou rupnout každému!! :)

Frajeři ve Vegas (2013)

Koukám na tenhle film pár týdnů před létem, pořád studentským létem, takže volno se jen hromadí a nějak si říkám: "Joo, bejby, léto bude jak jedno velké Vegas". Takže i takový film, kdy mě nic nepřekvapí má u mě 4*. S drinkem před sebou samozřejmě :)

Nová holka (2011) (seriál)

Ze začátku mi tento seriál přišel lehce nadprůměrný, postavy na tolik ujeté, že jsem nechápal, jak je možné, že ho chce někdo sledovat. Ale Zooey mě donutila si to pustit. A teď během třetí série se těším na každý další díl, co kdo opět vyvede :) Parádní skupinka lidí. A někdy si chci zahrát tu jejich chlastací hru!!! :)

Čtyři pokoje (1995)

Asi tak jako všichni tady, první dva pokoje absolutní hrůza, zbylé dva, zvlášť poslední, skvělé. Ale jak se říká, konec dobrý, všechno dobré :) Takže za 4*.

Jab We Met (2007)

Tak bláznivou holku bych chtěl někdy potkat. :) Skvělé a ujeté. Zvlášť se mi líbila zakomponovaná znělka Kmotra v druhé hodině a třetí minutě! :))