Prometheus (2012)

Tak jsem si to po letech pustil a ten kvalitativní rozdíl mezi první a druhou půlkou je neskutečnej. První část je naprosto skvělý sci-fi, tajemný, vyvolává to v člověku pocit neznámého. Druhá půlka je ovšem jedna debilita za druhou. Šíleně promarněnej poteciál.

Rod Draka (2022) (seriál)

Po sedmé a osmé řadě GoT jsem od HotD nečekal absolutně nic. K mému překvapení se jedná o solidní "prequel" a mě nezbývá, než se těšit na 2024 na druhou řadu. Kostky jsou vrženy, Hra o trůny započala. Jo a Viserys je zahraný naprosto famózně, pozdější scény s ním jsou highligt seriálu. Poctivých 8/10 s tím, že by to chtělo přeci jen ještě trošku rozebrat postavy.

Dracula (1992)

Naprosto se ztotožňuji s recenzí od @Tom Hardy Kamera, praktické triky, hudba - naprostá paráda. Ale celkově to je tak prasácky zadaptované... A ty šílené změny oproti knize... Tomu, kdo píše, že to je věrné předloze, bych doporučil si to znovu přečíst. Ano, některé scény jsou přesně podle knihy, ale celkový příběh a vyznění je úplně, ale úplně mimo. Z Lucy je kurva, z Míny pipka, z Draculy starej prasák a z Helsinga úchylnej dědek... Neskutečné zklamání.

Živí mrtví - Není úniku (2015) (epizoda)

Jako sorry, ale co měla bejt ta část kde zhebli všichni Andersonovi? Proč lusknutím prstu byla ze dne noc? Tohle je považováno za jednu z nejlepších epizod seriálu? WTF?