• Krátkometrážní

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Uf, tohle je peklo. Je videt, ze to neni low budget, presto je to jedna z nejhorsich pohadek jakou jsem za posledni roky videl.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

To není ani Bčková produkce, ne? Vizuálně hnusný a ty herecký výkony vypadají jak z besídky základní školy v Horní Dolní. Obdivuju tu produkci, že měla koule tohle vydat mezi lidi.

Pickupeři (2023) (seriál)

Pánové jsou teda slušný tragédi. Místama mi bylo velmi líto děvčat, které je bohužel potkali.

Ve spárech ďábla (2018)

Nebylo by to vubec spatny. Je tam misty opravdu dobre budovane napeti, jenze cele to jde se zaverem do kopru. Zacne to byt radoby akcni, divne a scena u pece to doslova pohrbi. Ty dve hvezdy davam hlavne kvuli prvni polovine, ta druha je spis odpad.

Projekt Adam (2022)

Kluk pozna sve starsi ja, ktere se vratilo v case a musi spolecne zastavit sveho otce. Ten je totiz vedec a vynalezl stroj casu. Trada, usetril jsem vam dve hodiny vaseho zivota. Davam tomu par dnu a uz si nebudu pamatovat o cem to bylo. Reynolds to tady docela zachranuje vtipem, ale jinak je to hrozne nudny a nezajimavy.

Black Widow (2021)

Scénář má výrazné nedostatky, což vytváří podobnost s řídkou stolicí – chybí mu konzistence a soudržnost. Zklamáním je bohužel i paní Johansonová, která působí jako kdyby ji tahle role nudila. Škoda.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Postavy jsou obzvlášť dobře napsané, mají svůj charakter a silné dialogy podtrhují současnou situaci konzumu. Bohužel mě štval divně uchopený scénář. Doufal jsem v horor se vším všudy a dostal dramatickou gen-Z smlouvu s ďáblem.

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Ten konec graduje fenomenálně a je naprosto odzbrojující jaký jsou lidi svině.

Zvuk metalu (2019)

Tak moc človek touží po všem tom zvuku, až ho vlastně nepotřebuje nebo i nechce. Představa hluchoty, která je opravdu syrově děsivá a místy mi bylo ze zvuku implantátu až nepříjemně.