Černý kotel (1985)

Některé části vypadají opravdu pěkně.

Karate ovce (2021) (seriál)

Docela dobré. Líbí se mi ta nesmyslnost. Je to takový mix mezi Shaun the Sheep a groteskami Looney Tunes. Nonsenový humor, tady zaměřený možná na o trochu mladší diváky, ale i tak dost zábavné.

Short Circuit (2020) (seriál)

Och ne, ještě abychom nebyli k dětem krutí, to by tak hrálo, že kukkiku. Co se týče animáků, tak jsou až moc krátké a nápad se málokdy stihne pořádně rozvinout. Z toho hlediska je to neuspokojivé, proto 3*.

Cardcaptor Sakura - Season 1 (1998) (série)

Trochu moc se opakující, trochu moc utahané. Zpočátku to bylo mnohem zábavnější, ale postupně se to hodně ohrálo a nedokážu říct, jestli vyprchala hravost nebo se mi to jen omrzelo. Zábavná je výroba kostýmů a snaha o natáčení, ale většina věcí okolo už tolik ne. Přesto bych hodnotil o něco víc, ale musím ubrat za zobrazované vztahy v seriálů. Je to něco, přes co se nedokážu přenést a výrazně to ovlivňuje můj dojem ze seriálů. Normalizovat v seriálu pro mladá děvčata romantické vztahy 10 letých se středoškoláky nebo dokonce učiteli je prostě hnus. Nehledě na to, že koncept osudové lásky mi obzvlášť u postav, kterým je 10 let, přijde trochu podivný, tak tam navíc nebyl snad jeden normální vztah a zřejmě to byla záměrná volba. Studentka x učitel, učitelka x žák, dívka ze základky x středoškolák, bratranec se sestřenicí, 2 sestřenice, přespříliš majetnický bratr x mladší sestra. Jedině 2 nijak příbuzní spolužáci tam byla nejnormálnější věc. Argument, že v manze je to horší, protože zde alespoň není zasnoubení mezi 10 letou školačkou a jejím 30 letým učitelem, to opravdu nezachrání. Ale nebojte, prý slíbil, že se jí nedotkne, dokud to nebude legální. Hurá.

Král Tweety (2022)

Vážně bych chtěl dát víc, ale na to nejsou ty vtipy dostatečně vtipné a častěji minou, než úspěšně pobaví. I ta animace je horší, než v krátkých animácích. Ano, dá se to omluvit jen jako jiný styl, ale pro mě každopádně horší. Oproti Looney Tunes: Cartoons to má i méně framů, takže z toho pohledu je to objektivně horší. Zpočátku mi to přišlo přímo hrozné a trvalo si na ten vzhledový i vtipový styl zvyknout, ale nakonec to šlo docela nahoru a jen si přeju, aby to mělo takovou kvalitu od začátku. Neurazí to a asi to i stojí za vidění, ale krátké animáky fungují lépe.

Cesta piráta (2015) (TV film)

Špatně natočená socialistická propaganda. Ať si natáčí co chce kdo chce, obzvlášť pro děti, ale tohle mi přijde za hranou kvality. Škoda.

Willyho kouzelný svět (2021)

Je to vlastně docela zábavný film, ale v žádném případě není dobrý.  Příběh nedává smysl a scénář je špatný, ale zdaleka ne tak špatný, jak jo je to natočené. Hodně chabé jsou i herecké výkony, spíš než chybou herců (i když z většiny top hvězdy asi nikdy nebudou) to bylo vedením od režiséra. Když je jasně nejlepším výkonem Cage, který má celou dobu jediný výraz, tak něco není úplně v pořádku. Jako zasmál jsem se nad tou absurditou a sledoval to se zájmem, ale stejně tak mám pocit, že i takovéhle céčko s Cagem se dalo natočit mnohem lépe a zábavněji. 45 %.

Birdgirl (2021) (seriál)

Naneštěstí o dost horší než Harvey. Ten humor pořádně nefunguje. Jen párkrát jsem se pousmál, jinak nic. Harvey byl nonsensový tak nějak správně, tady to bylo divné. Nový Mindtaker je oproti původnímu jen slabý odvar a zcela chyběl někdo se zábavností na úrovni Reducta nebo Twitter the Eliminatora.

Sirény: Kdo přežije na ostrově? (2023) (pořad)

Začalo to velmi slibně, ale postupně se to rozpadne. Od přerušení jedné z výzev už to nebylo ono a jen se to plácalo. Týden byl na celou dobu prostě moc krátká doba a mnohá rozhodnutí tomu vůbec nepomáhala. Dvě bitvy o arénu jsou strašně málo. Snažili se to sestříhat napínavě, ale velmi často, obzvlášť v těch posledních fázích už to bylo dost o ničem.

Vřískot 6 (2023)

Postava Jasmin Savoy Brown by kvůli svým meta kecům zasloužila umlátit plyšákem. Neustále říkat, jak jsou klišé otřepaná a jak je to hloupé to nijak nepomůže, když stejně ony blbosti použijete a nedělá je to o nic lepšími. Kdyby to byl jediný problém, budiž, ale tohle je už prostě trapné.