Azureus Rising (2010)

Wow! Absolutní akční nářez, super prostředí, skvělá animace a pěkně to šlape od začátku až do konce. Za pět.

Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích (2010)

Nádhera! Jsou tam všichni....dokonce i chudák Aquaman. ;) Povedená animace, dynamika a slušný příběh. Každý, kdo má rád DC charaktery, by to prostě měl vidět.

REC (2007)

Můj osobní favorit na post nejlepšího horroru současnosti (druhý díl je snad ještě o fous lepší a doufám, že další dvě pokračování nebudou zaostávat). Španělé umí.

X-Men: První třída (2011)

Slušný prequel k celé sérii, čekala jsem něco mnohem horšího a skoro jsem se bála na něj podívat.Našťěstí se jim to povedlo a trilogii tím "nezabili". Jedinou vážnější výhradu mám ke Xavierovi, protože má ztělesňovat někoho, koho tak dobře zahrál Patrick Stewart... a tomu mláděti jménem McAvoy prostě nemůžu věřit, že z něj vyroste autoritativní vůdce celých X-Manů. Nestačí na to.

Hatchet (2006)

Proč tolik hvězdiček? Ty jsou za naprosto nejlépe sestavenou skupinku, která kdy byla masakrována na stříbrném plátně. A asi i za nádherně umělé kulisy, navozující atmosféru fáákt děsivých močálů. .... Abych nezapomněla: Zcela dementní chování postav je také důležitým faktorem pro mé hodnocení. ;)

Jattáman (2009)

Doronjo, Tonzura, Boyakky!!! .... Nejlepší tým záporáků ever. ;)

The Batman vs. Dracula (2005)

Gotham tak, jak jsem si ho vždy představovala. Batman sympaťák (konečně žádný uťápnutý geek, nebo vylízaný svalnatec). Naprosto netradiční a opravdu děsivě záporný záporák,který dává batmanovi slušně zabrat. .... a famózní Joker. (Nicholson a Ledger byli dobří, ale málo šílení.) ;)

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Star Wars měli zůstat trilogií. ... a Episode V už není pouhá filmová klasika, je to legenda. (kdo ji neviděl, nechť zhyne bídnou smrtí bez znalosti významu fráze "I'm your father." ...

Metalocalypse (2006) (seriál)

...Jedna hvězda za dobrý dabing, druhá za rock'n'roll klauna. A na závěr jeden facepalm za ty mrzké vtipy.