• Krátkometrážní

Potíže s vesmírným odpadem (2015) (TV film)

:-(je to prostě bordel, co jsme schopní vyprodukovat+nepřemýšlet přitom a hlavně předtím, jaké zaručené následky bude tohle počínání mít/nestačí že směrem dolů zamořujeme vším možným naší !pohodlností! ovzduší s povrchem)o mořích se lépe ani nezmiňovat=samostatná kapitola

Rednex: Wish You Were Here (1995) (hudební videoklip)

Krásně zasazený příběh v podání úžasného ploužáku,vskutku tolik nezvyklého od těchto Seveřanů

Všechnopárty (2005) (pořad)

-exklusivní zábava na malém prostoru-

Bizarní jídla (2006) (seriál)

Opět a zas musím vyzdvihnout pestrost oproti české "tuctovosti" všeobecně v nejrůznějších krajích-nakonec svým způsobem je jedlé všechno, tak nezbývá než někdy vyzkoušet)např.Guatemalskou výraznou stravu potomků Mayů,plnou šťavnatých vnitřností převážně zapasovaných do všemožných,krásně zbarvených omáček s čerstvým kořením i zeleninou alá Kvalita jest obyčejná poctivost!!!!!

ABBA: Fernando (1976) (hudební videoklip)

Enormně povedená hitovka od vyjímečné skupiny,bavící nezapomenutelně dodnes.

Kde domov můj? (2016) (pořad)

chabá🎞 to náhrada za pořady podobného ražení

Britney Spears: Lucky (2000) (hudební videoklip)

Šťastná věcička zpěvačky,u které by spíše v následujících letech čím dál více sedělo označení-crazy-,jelikož tu nevinnou krásnou tvářičku začínající singlem "Baby, One More Time"tvrdý showbyznys nechutně málem zlikvidoval;její současná produkce mi však nic neříká a neoslovuje mě / škoda

Code Red - Kanikuly (2008) (hudební videoklip)

-vbízivý, chytlavý letní megahit poloviny desetiletí nové dekády a už nepředstihlý song v jejich kariéře

Simpsonovi - Hříchy našich otců (2016) (epizoda)

Homer Bartovi "tys mě řekl Tati"odpověď "všechno je jednou poprvé.....a naposled" +Vočko si objedná v h a z o v a č e do své hospody+v následující epizodě Burns opět sděluje Smithersovi"vypusťte psy")"měl byste být zdvořilejší, pane" "vypusťte tedy psy-prosím"

Americký chopper (2003) (pořad)

Nevim co říct-)nemusíš nic říkat,stačí pouze nasednout a jet...krásně dojemné s bravurními stroji, které ovšem vytváří sestava pošahanců!