Daria (1997) (seriál)

Mám ty nejrozkošnější malinkatý pórečky.

Prvek zločinu (1984)

V rovině psychologického thrilleru u mě The Element of Crime hluboce selhává, na druhou stranu nemám pocit, že jsem úplně pochopil, o co tu vlastně šlo, takže bych možná měl přenechat hodnocení větším odborníkům. Kde však film dosahuje téměř dokonalosti je atmosféra spící Evropy - sodíkové lampy, všudypřítomný déšť, prazvláštní jazyk, vše napomáhá budování hypnotického celku ke kterému se možná vrátím i potřetí.

Judge Hatchett (2000) (pořad) odpad!

- A vy jste mu věřila, že vám ty peníze vrátí? - Ne. - Proč jste mu je tedy půjčila? - V Bibli stojí, že máme nastavovat druhou tvář... - To sice ano, ale o penězích se tam nikde nemluví!

Kill Bill (2003)

Trochu moc krotké, trochu moc pomalé, tohle mohlo dopadnout mnohem líp. Díky bohu za dvojku.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Hlavní padouch je nudař, Rose McGowan odbarvený vlasy ani trochu neslušely a jediná vážně zábavná pasáž je až na konci. Být jedním z filmů, kterým tohle vzdává poctu, jsem silně uražen.

Inland Empire (2006)

Možná je zde přítomen jakýsi vyšší smysl, já ho ale nepotřebuji - pro mě je Inland Empire nádherným Lynchovým konečným přenosem do světa snů, kde by studený, snadno pochytitelný příběh byl jen na škodu. Nejpůsobivější scéna celé Nikkiiny/Susaniny cesty peklem a očistcem je však přeci jen návštěva Grace Zabriskie v jejím domě hned ze začátku...

Salad Fingers (2004) (seriál)

Svět Salad Fingers je mnohem hezčí než tenhle, chci se přestěhovat.

Tlustá jako já (2007) (TV film) odpad!

Povrchní, za vlasy přitažená pseudomoralitka.

Z pekla (2001)

Tři hvězdičky za úžasný vizuál.

Plán 9 (1959) odpad!

Vampira ♥