The Hire: Star (2001)

Super hudba,super BMW,super kamera a super driverovský scény-prostě super kratas:)

Velký útěk (1963)

Výborný film!!!Napínavý,promyšlený,chytrý se super herci.Ani na chvíli jsem se nenudil,proste klasika.

Nenávist (2004)

Atmosféra a očekávání je jediné,proč jsem u tohoto filmu vydržel až do konce.Čekal jsem lecos,ale tohle je fakt o ničem-absolutní nuda.

Road Trip (2000)

Jedna z nejlepších komedií tohoto stylu,výborně jsem se bavil,kam se na to hrabe american pie a další,scény jsou super a samotný děj je zábavný a chytlavý,pokud chcete dobrou new komedii,při který se chcete odreagovat,berte tohle!!!

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Německé filmy nemusim,ale tenhle pokládám za zdařilý-dobý neobvyklý příběh,vtipné dialogya celkově jsem se vůbec nenudil a to komedie moc nemusim.Dobře,pár trapných scén,hlavně s policajty(přišlo mi to jak v "Taxi"),ale jde to zkousnout. Jeden z nejlepších Německých filmů.

Equilibrium (2002)

Nijak originální,spousta známých scén,ale to mi nijak nevadilo,protože jsem se nečekaně dobře bavil a velkou zásluhu má na tom určitě skvělý Christian Bale.Slabší 4*,ale film mohu doporučit,není to nic extra vyjímečného,ale lepší průměr,který i přes kopírování a vykrádáni stojí za to.70%

Silkwoodová (1983)

Co k tomu dodat?Tenhle film stoji za to díky jedne věci,resp. osobě-Meryl Streep!,za kterou ostatni herci značně pokulhávají.Děj není špatný,ale přišel mi až na pár zajímavých míst trochu slabší-ne nudný,ale mohlo být trochu lepší tempo,ale jinak je film zdařilý a za to můžem vděčit úžasné Meryl.

Jmenuji se Sam (2001)

Mně se to líbilo,dobrý herecký výkony-Penn je třída,pekně natočený,vcelku dojemný- i když mohlo být více a super hudba.

Angel Heart (1987)

Děj nepřehledný,prostředí a celková atmosféra pěkně vykreslená,ale kýčovitá-Vodoo,magie,krev a podobný blbosti nejsou zrovna zajimavý téma ale tento film je z velké části hlavně o tom.,De Niro jako lucifer dobrý,ale v celým filmu je poměrně málo,naproti tomu Rourke je výborný!tNechápu,proč to má tak vysoký hodnocení,ale v Americe to propadlo a já se tomu nijak zvlášť nedívím,tajemnost a atmosféra není vše.Nic extra,ale na druhou stranu nic hroznýho-prostě průměr a to hlavně díky M. Rourkemu.