• Pohádka

Whitney: Úžasný hlas, smutný příběh (2017)

Tento dokument sa mi páčil oveľa viac, ako ten "Whitney". Ide viac do hĺbky, viac sa rozoberajú jej negatíva a pády, vzťahy s rodinou a blízkymi a samozrejme aj ju ospevujú, ale tak čo majú klamať, keď bola dobrá?

Spoveď (2014) (pořad)

Úprimné, emotívne, bez zbytočného klišé

O zakletém králi a odvážném Martinovi (2018) (TV film)

Konečne pozerateľná slovenská vianočná rozprávka. Pekný príbeh, nádherné prostredie. Len tí herci hrali tak nejak nerozprávkovo, ako keby to bol film zo súčasnosti a nie rozprávka. Takisto aj nevidiaci hlavný hrdina sa mi zdal niekedy skôr ako vidiaci, napríklad keď zviazal ježibabu a a zavesil ju na kotol. Ako by to dokázal taký nevidiaci?

Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)

Veľmi dobrý koncert plný hviezd. Chýbali mi tam niektoré pesničky, ale jasné, že sa všetky nezmestili. Výhradu mám voči skladbe "Tri orisky", ktoru spievala spevacka s nezaujimavym hlasom. Zasluzila by si lepsie prevedenie.

Chladné srdce (2014) (TV film)

Pekná rozprávka, aj nemecká príroda. Trochu temný dej, ale koniec mi prišiel taký useknutý a divný. Lisbeth, ktorú Peter zabil a nechal vykrvácať na posteli, sa zrazu objaví živá a zdravá, keď to Peter oľutuje?

Bajkeři (2017)

Krásna príroda, niektoré vtipné hlášky, ale inak nič moc.

The Mistletoe Promise (2016) (TV film)

Pri upratovaní alebo nejakej inej činnosti pohoda. Inak žiadne extra herecké výkony.

American Crime Story - Versace (2018) (série)

Veľmi dobrý, kvalitný seriál. Sonda do života vraha Andrewa Cunanana. Nakoľko je všetko podľa skutočnosti je otázne, keďže rodina Versaceho sa od seriálu a života Versaceho v seriáli dištancuje, ale dočítal som sa, že okolnosti ďalších vrážd Andrewa boli také, ako sú vykreslené v seriáli. Čo mi vadilo je len neustále vracanie sa do minulosti a potom zase späť a znovu do minulosti. Viem, že to je štýl režiséra, ale ja som sa v tom niekedy už strácal.

Wonderkid (2016)

Dosť nesúvislé, že mi aj tá polhodina prišla dlhá. Inak príbeh to mohol byť dobrý, len keby bol rozvitý na dlhšie. Okrem toho pekné prostredie, kamera.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Téma seriálu je vynikajúca, výborné akčné scény, prelínanie viacerých postáv a ich životov a prepojené myslenie. Len tie dialógy o ničom ma už neskutočne nudili. Stačilo by to na jednu sériu. A koniec mi prišiel až trošku moc ideálny.