Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Mierne sklamanie oproti vynikajúcej jedničke ale je pravda že Alfredson mal slabší scénar. Stále je to solídna krimi a nebyť prestreleného záveru tak dávam za štyri. Trojka je že vraj lepšia,tak uvidíme

Oni (2008)

celý film dvojhvezdičková nuda ale netipicko-obyčajný koniec to trochu vyšvihol vyššie

Princ z Persie: Písky času (2010)

Celkom dobrý letný blockbuster. Akcia by síce mohla byť viac priehľadná a tempo menej zbesilé ale účel nenáročnej jednohubky to splnilo

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Švédi znova ukázali kto má najlepšiu súčasnú kinematografiu a dúfam že Američania remake moc nesprasia ale Fincher je záruka kvality

Souboj Titánů (2010)

Je to blbina ale na šťastie to malo rýchle tempo. tretiu hviezdu dávam Fiennesovi za jeho Hádesa

Charlotte Gray (2001)

Bože to bola nuda že skoro som to ani nedopozeral ale Cate bola skvelá ako vždy

L'Avant dernier (1981)

Filmové cvičenie odohrávajúce sa niekde v post apokalyptických ruinách už s badateľným Bessonovým rukopisom

Robin Hood (2010)

Trochu slabšie ako Gladiátor ale rozhodne lepšie ako Králostvo Nebeské. Dobrá zábava ktorá ma urazila minimálne

Jeden svět nestačí (1999)

Po skvelom "zajtrajšku" prichádza pokles, posledné dve Brosnanovky začínajú nudiť. Postava Sophie Marceau je jedna z najhorších v bondovkách