Papírový dům (Netflix verze) - Epizoda 9 (2017) (epizoda)

Neskutočne nelogické. Ten identikit videl aj ten policajt, co to s nim robil, takze by ho bez problemov mal vediet znova urobit. Je to obrovsky preslap tvorcov.

Do kríža (2020) (pořad)

Príšerný moderátor. Sem-tam zaujímavá téma.

Bohemian Rhapsody (2018)

Svoje 4* som zmenila na 5, keď mi v hlave aj po týždni od zhliadnutia filmu hralo "Mama, uúu". Veľmi intenzívny film s úžasným hudobným zážitkom.

Hráčské doupě (2017)

Super komédia! Pri niektorých scénach som plakala od smiechu. Nechápem, ako to môže mať také nízke hodnotenie. Preto dávam plný počet.

Jsem máma (2018) (seriál)

Hlavná protagonistka veľmi nesympatická, nedá sa na ňu pozerať. Odradilo ma to a ani som nedopozerala 1. časť do konca. Ďalšie časti už neplánujem pozerať.

Příběh (2018) odpad!

Nedalo sa to ani dopozerať. Strašná nuda a nechápem, kde sa vzal mysteriózny thriller

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Keby som to pozerala v dobe, keď som mala 17, možno by som nazerala na tento "skvost" inak, momentálne však uvádzam svojich 13 dôvodov, prečo som dala tomuto seriálu 1*. 1. Ja naozaj nerozumiem tomu vysokému hodnoteniu. 2. Ak by ma dal niekto na zoznam, že mám najkrajší zadok na škole, potešilo by ma to. 3. Ak mám problémy v škole, s priateľmi, alebo ma čokoľvek trápi, zdôverím sa svojim rodičom. 4. Nevyhľadávam spoločnosť ľudí, ktorí mi v minulosti ublížili. 5. Nerobím zo seba obeť, ak ňou nie som. 6. Ak mi nerobí problém skamarátiť sa asi s 10 ľuďmi, aj keď som nová na škole, tak sa viem skamarátiť aj s jedenástym, dvanástym atď. človekom. 7.Neodháňam od seba ľudí, ktorým na mne záleží. 8. Ak mi niekto kradne komplimenty z obálky, poľutujem toho, čo to robí. 9. To čo bolo za postavu ten Tony? 10. Volám sa Clay a obviňujem sa zo smrti spolužiačky, lebo neviem čítať myšlienky. 11. Ak ma niekto znásilní, ohlásim to na polícii, pretože ide o trestný čin. 12. Nie je možné, aby 10 ľudí alebo koľko ich bolo, krylo násilníka a zločinca. 13. Myslím, že keď už sa mal niekto zabiť, tak by to mal byť Justin, ktorý mal seriózne problémy (katastrofálna situácia doma v "rodine", výčitky svedomia, strata lásky).