Slepota (2008)

Tenhle film ve mě nechal velmi rozporuplné pocity.Bezesporu je kvalitně natočen a například kamera a její hra s bílou slepotou je vynikající.Nedokážu ale film přesně zaškatulkovat.Připomínal mi klasický zombie horor, ve kterém byli nemrtví nahrazeni slepými lidmi.Spousta odporných scén, znásilnování žen, výkaly povalující se na zemi a ztráta veškeré lidskosti.To jsou věci, které se mi vybaví, když si na film vzpomenu.Nevím jestli bych ho chtěl vidět znova, ale něco mi říká, že kdyby podobná situace nastala, mohla by takhle klidně dopadnout.Díky tomu film stojí za zkouknutí.

Yes Man (2008)

Odpočinková záležitost, která si nehraje na nic víc, než je.V podstatě takové volné pokračování Lhíře, lháře se starším, méně střeštěnym a řekl bych, lépe "hrajícím" Jimem Carrey.Chcete si užít klidný večer při nenáročnym filmu?Jděte do Yes mana!

Úžasňákovi (2004)

Film jsem bohužel viděl až s pětiletým zpožděním a z dnešního pohledu se jedná o průměrný animák s nadprůměrnou délkou.Menší hodnocení než 3 se ale snad žádnému kvalitnímu animáku dát nedá.

Gauneři (1992)

Film jsem viděl jednou a Tarantino není můj bůh(i když Pulp Fiction mám v top 10), takže vše na co šáhne, nemůsí být pro mě zlaté.Pár věcí mi bylo jasných už před tím, než jsem film viděl:Film ponese klasický Tarantinuv rukopis, humor, atd..Zápletka bude jednoduchá.Děj se odehrává prakticky na jednom místě, to znamená, že musí obsahovat plno dialogů.Jelikož se jedná o Tarantina tak 80% dialogů bude obsahovat shit,fuck,motherfucker,asshole,sonofabitch....Bude to hodně krvavý a konec nečekaný.Tohle všchno jsem tušil a tohle všechno tam taky bylo.Ovšem nic víc.Respektuji, že se jedná o první počin, ale nechápu nadšení některých lidí.Jako předehřátí pro Pulp Fiction to je dobrý, ale víc bodů dát nemůžu.

Město duchů (2008)

Vezměte "Ducha" a "Šestý smysl", přidejte špetku humoru, uberte na vážnosti a napětí a vyleze vám z toho tenhle film.Člověk se u toho ale nenudí, takže jako oddychovka na víkend je to dobrý.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Nejsem žádnej indimaniak, ale tohle mě fakt pobavilo.Indy je vtipnej, příběh dostatečně zajímavej a napínavej, akční scéný vychytaý a pěkně udělaný.To co jsem očekával, jsem dostal a jako třešnička na dortu na mě zapůsobila finální honička v džungli, která je výborná!

Sedm životů (2008)

Mám rád Willa Smitha a to byl asi jediný důvod, proč jsem si film sehnal a kouknul se na něj, i když se mi do toho vůbec nechtělo.Při závěrečných titulcích mi bylo jasné jedno, Smith je opravdu ten největší důvod, proč se na film kouknout.Od rolí nigas frajírků se konečně dostal do pozice skutečného herce, který opravdu umí.Roli zmateného, depresemi trpícího člověka, který přišel(vlastní vinou) o manželku, zvládnul na jedničku.Začátek filmu je stejně tak zmatený, jako Tim sám a jak film plyne, začne vám vše docvakávat.Docvakne vám to dokonce tak jasně, že začnete tušit, jaký konec film bude mít - a to je možná velká škoda!

Quantum of Solace (2008)

QoS navazuje přesně tam, kde skončilo Casino Royale.Někomu se tohle líbit nemusí, ale pro mě je Craig nejlepší bond hned za Connerym.Přesně takhle si představuji Bonda ve 21. století - smrtící tempo, adrenalin, akce a Bond jako nasranej bulldog, kterej se dere za svym doslova preš mrtvoly.Celé dílo podtrhává úžasná hudba, která vydatně přikrmuje atmosféru filmu.Po poslední bodndovské břečce s Brosnanem, jsem za tuhle atomovku fakt vděčnej a rozhodně chci další!

Stmívání (2008)

Až nechutně klišovitý film, plný předvídatelných scén, který je ale zabalen do luxusního a líbivého obalu.Přecejenom metrosexuáoní upír v setsakramentsky padnoucím kabátu, který jezdí sportovním Volvem a hraje se svojí vampírskou rodinkou baseball, to se jen tak nevidí.Na druhou stranu mě to bavilo a nenudilo.Takže asi dobrý no...:)

Fantom Paříže (2001)

Tenhle film opravdu není ničím výjmečným a má hodně celkem velých chyb.Místama nudný a jak síto děravý scénář zachraňují pěkné vizuální efekty a posledních, celkem napínavých, 20 minut.Průměrný film, průměrné hodnocení.