Neposlušnost (2017)

Jedna hvězda.. za to cicmání ústřední ženské dvojice... Při těch židovských popěvcích jsem opravdu trpěl !

Věc: Počátek (2011)

Příjemný překvapení, líbilo se mi to, a jako před-pokračování to beru..

Teče tudy řeka (1992)

Tohle je jednoduchý, resp. můj komentář... tohle mě zkrátka a jednoduše řečeno nechytlo.

Zúčtování (2016)

Ach ach.. to byla zas jednou slátaninka. Scénárista cucal a cucal, až vycucal ze svých prstů toto!!! Tento neuvěřitelně zapeklitý, ale naprosto reálný příběh, plný naprosto reálných náhod. Tohle beru u komedií, ale v tomto žánru fakt neee..

Uteč (2017)

Atmosféru to celkem má, nějaký to napětí taky a celkem to zabaví... ale jako horor to moc nefunguje, a je fakt, že na konci jsem si řekl, že je to slušná slátanina ...

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Tak tohle je taková malá bombička! Absurdní zvraty, nádherné balancování na pomezí komedie a drsného dramatu.. fakt zábava. Skvělé herecké výkony, dějově propracované, ..i když.. jak říkám, propracované k absurdnosti, která tady tomu parádně sluší. Komické i smutné, ale i k popřemýšlení.. Líbilo se mi to moc!

Velká hra (2017)

Možná zbytečně moc keců a termínů a všelijakejch vsuvek, informací a detailů o tom či o tom...který chvílema spíš rušily od děje.. ale i tak se to dalo, takže ok, zajímavej pohled do hazardu.., dobrý herecký výkony.., ale asi stačí vidět jednou. Navíc poker neumim, nikdy jsem to nehrál, takže ...no asi tak.. to je asi všecko..

Kung Fury (2015)

Takhle splácaná a do extrému dotažená parodie, to musí zákonitě pobavit (alespoň trochu) každého milovníka humoru a filmů z 80. a 90. let..

Wind River (2017)

Nevím jestli je to úplně nezapomenutelný film, ale zaujalo a bavilo to dostatečně, takže veškeré vyjádření a přenesení všech nálad a chladných pocitů, které film nabídl, na mou osobu proběhlo naprosto přirozeně, takže hodnotím, jak hodnotím. Navíc, téma indiánských rezervací v Severní Americe, to je samo o sobě téma dost ponuré. A tohle téma, i když o tom film samozřejmě není, skrývá v sobě největší genocidu v dějinách lidstva... ale to je vážně na dlouho...

Leviatan (2014)

Tak tohle je opravdu velmi chladný film, emocionálně naprosto negativní drama. Herecky skvěle zvládnuté, atmosféra dokonale vystižena. Snad jen... možná to stačí vidět jen jednou, i vzhledem k délce snímku. Depresivní podívaná z ruského venkova, a jeho nádherného pobřeží.. a jednoho beznadějného příběhu..