Titanic (1997)

Konečně mě někdo donutil tenhle film dokoukat až do konce, a to hezky přímo na sté výročí a v kině ve 3D ;-) A kupodivu to pro mě nebylo utrpení.

Nedotknutelní (2011)

Když jsem si přečetl o čem že ten film vlastně je, nedával jsem tomu moc velké šance. Nakonec jsem byl opravdu mile překvapen, jaký skvost tu vlastně celou dobu mám. Výkon hlavních postav byl až neskutečný, obzvášť Omar Sy neměl chybu. Naplnil celý film úžasnou živostí a optimismem. Dlouho jsem se u filmu tak nezasmál :) 4+

Opičí král (1986) (seriál)

Nejlepší seriál mého dětství. Po skončení posledního dílu jsem byl velmi smutný, dokonce jsem psal dopisy do televize, aby ho reprízovali, ale nikdo mi nevyhověl. Dnes bych ho už vidět nechtěl. Bojím se totiž, že už by se mi nelíbil tolik, jako kdysi, když mi bylo osm let.... Měl jsem tě rád, opičáku. Byls frajer! 5/5

Muži v naději (2011)

České filmy se mi nikdy moc nelíbily. Doposud se mi jich líbilo asi tolik, kolik má nešikovný truhlář prstů na jedné ruce... Proč? Protože v drtivých případech je to o hádkách a pohřbech... Tento film nebyl výjimkou, nicméně si mě získal skvělým humorem a hereckým obsazením. Doporučuji.

Melodie mého srdce (2007)

Režiséři nám v poslední době servírují akční trháky, horory a podobné filmy plné 3D efektů a přesto mne neoslovily tolik jako tento filmek s prachobyčejným příběhem, avšak natočeným s neuvěřitelnou láskou k hudbě. K hudbě, která opravdu chytne za srdce. O hereckém obsazení nemluvě. Freddie svou roli opět zahrál na výbornou. Jen tak dál.

Sedmero dobrodružství Sindibáda (2010) odpad!

Je škoda, že můj první komentář musí být zrovna pro film, který si nezaslouží ani půl slova, natož nějaké psaní o několika větách. Musím přiznat, že jsem se díval asi jen do půlky, ale na víc se to opravdu nedalo. Natočit takový film v roce 2010 je opravdu ostuda. I dnešní děcka umí vytvořit zajímavější videa než je toto. Nedoporučuji!