Star Trek (2009)

Dosť podarený scifi filmeček, aj keď ja nejak nemusím tieto scifi vesmírne vecičky. Zachary Quinto v hlavnej úlohe, mne známy z obľúbeného seriálu Heroes, zahral tak ako sa patrí. Pozeral som to hlavne kvôli efektom a bol som spokojný nielen s tým. Takže celkovo som spokojný. 4*

Jak vykrást banku (2007)

Z tohoto filmu mám zmiešané pocity. Keby som to mal hodnotiť len ako krimi film, tak tomu dám hodnotenie ODPAD, ak by som to hodnotil len ako komédiu, tak by som to hodnotil 2*. Je to také nereálne a málo vtipných situácií. Takže môj celkový dojem - 1*

Špion(i) (2009)

Slabé herecké výkony, takisto aj kamera, hudba - v niektorých "hluchých" miestach bolo ticho ako v kostole, efekty - tie výbuchy boli spravené na počítači, o tom niet pochýb, boli také "umelé". Celkovo to bolo také nudné, ničím pozitívnym ma tento film neprekvapil, čakal som od neho určite oveľa viac. 1*

Synecdoche, New York (2008)

Zvláštny film, miestami nudný, dlhá stopáž. Nejaké veci som tam nepochopil, napríklad vtedy, keď tá slečna išla kupovať dom a v ňom práve horelo, bol plný dymu, potom ho nakoniec aj kúpila a bývala v ňom a dom stále horel. :O 3*

Sedm životů (2008)

Dokonalá dráma so všetkým, čo má dokonalá dráma mať. 5*

Útěk na Horu čarodějnic (2009) odpad!

Aj keď je tento film určený hlavne pre deti, rozhodol som sa, že si ho aj tak pozriem. Po pár minútach som to musel vypnúť. Je to riadna hovadina. ODPAD!

Stáhni mě do pekla (2009)

Po dlhom čase som sa dočkal kvalitného hororu. Konečne som sa pri pozeraní príjemne "bál". Staršia pani dokonale zahrala svoju úlohu, fakt boli miesta, kde som sa zľakol. Tak ako vo všetkých filmoch, tak aj v tomto boli miesta, ktoré mi "nesedeli", ale v tomto filme ich nebolo veľa. Celkovo ma príjemne prekvapil. 4*

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Horší ako podpriemerný krimi thriller, v hlavných úlohách známy skvelí herci ako Denzel Washington a John Travolta, ani oni nedokázali "vylepšiť" tento film, keby tam boli iní herci asi by som tomu dal hodnotenie ODPAD, ale to tu teraz nebudem rozoberať. Proste mňa to nijako nezaujalo, bolo to veľmi slabé. 1*

Bruno (2009) odpad!

Sacha to podľa mňa trošku prehnal, samozrejme, že aj pán režisér. Stupídna "komédia". Prekonával som sa, aby som to dopozeral, chcel som vedieť, čoho všetkého je schopný. Je schopný všetkého. Bohužiaľ pre mňa tento film nebol ničím iným len stratou času. Mám taký pocit, že čím ďalej, tým v horších filmoch sa Sacha nachádza v hlavnej úlohe. Začalo to super komédiou ALI G, pokračovalo už priemernou komédiou BORAT a teraz toto, radšej nech to už nepokračuje v tomto trende. ODPAD!