Poslední vrchol (2010) odpad!

Asi nejvice nadhodceny film co jsem kdy videl. Vetsina komentaru a hodnoceni pravdepodobne pripada na ortodoxni krestany, avsak pro normalniho divaka se jedna spise o silnou nabozenskou propagandu. Formou je dokument take spise na urovni studentskeho filmu. Nedoporucuji.

Hvězda padá na hubu (2013) (amatérský film) odpad!

Mizerné herecké výkony, všudy přítomná nuda a nepovedené artové záběry... Pro mě osobně největší zklamání letošní LFŠ.

Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států (2012) (seriál)

Season 1 Chapter 1: World War II Chapter 2: Roosevelt, Truman & Wallace Chapter 3: The Bomb Chapter 4: The Cold War: 1945–1950 Chapter 5: The 50s Eisenhower, the Bomb & the Third World. Chapter 6: JFK: To the Brink Chapter 7: Johnson, Nixon & Vietnam: Reversal of Fortune Chapter 8: Reagan, Gorbachev & Third World: Revival of Fortune Chapter 9: Bush & Clinton: Squandered Peace - New World Order Chapter 10: Bush & Obama: Age of Terror

Soul Kitchen (2009)

Svěží, příjemná a né úplně hloupá komedie, takových je málo. Osobně mi trošku vadilo přehrávání některých rolí a občasný teatrální nádech hereckých výkonů, nebýt toho tak dávám 5*

Piráti na vlnách (2009)

Celkem příjemný film, s dobrou hudbou i nápadem. Ale tak od poloviny už scénař nemá co zajímavého nabídnout a posledních 15min pro mě bylo opravdu utrpení, čím více se to blížilo ke kýčovitému konci, tim více mne začínal tenhle film vadit....

Avatar (2009)

Kýč jak sviň. A to po všech ohledech

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První dvě série byli opravdu dobré, potom to šlo s kvalitou dolů a bylo to poměrně stereotipní... Začátek byl skoro i na 5*, ale konec tak na 2* :) takze celkove ***

Sejmi eso (2006)

forma sice v tomto případě velmi převyšuje obsah, ale i tak mě tenhle film bavil :)