Drtivá porážka (2008) (pořad)

Takeshiho hrad s originalnejsimi prekazkami a na vyssej urovni. Piatu hviezdu nedavam len preto, ze sa to coskoro opozera.

Red (2010)

Hodnotim lepsie, ako si film zasluzi, lebo ked som bol v kine presne vystihol moju naladu a sadol mi. Celkom privetive herecke vykony, humoru bolo na tento zaner tak akorat.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Videl som len par uryvkov z niekolkych casti, an viac som nemal zaludok. Upiri dnes letia v showbiznise, takze aj tu si ich uzijeme. Uz su to normalni ludia, az na tie schopnosti... A upiri su intrigani, cely ich upiri zivot sa toci okolo medziludskych vztahov. Jeden z najhorsich "markizackych" serialov za poslednu dobu.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Mocne zabery, mocny pribeh. Osobne naozaj nemam serialu co vytknut, to je u mna novinka. 100%

Futurama (1999) (seriál)

Posledna seria nie je to, co povodna futurama, znizujem hodnotenie o hviedicku. Pribehy ma nechytaju za srdce, Bender je stale hajzlik, ale uz bez prvotnej charizmi.

Černé ovce (2006)

Citim v tomto filme inspiraciu hororovymi filmami od Petra Jacksona (priebeh deja, efekty, masky), len dotiahnutejsie, lebo film vznikol len nedavno. Treba si zan sadnut, dat si 2 piva a krasny filmovy vecer na seba nenecha dlho cakat. "Imagine, you are a tree..." "A tree? I'm fuckin SHEEP!"

Benga v záloze (2010)

Absurdne, podarene a s dobrym hereckym obsadenim ***+

Clarkson: Italský nářez (2010) (TV film)

Clarkson sa santi na sucnastnych ultimatnych autach. Pre mna bola ceresnicka na torte Zonda R... Ti, co maju radi demolovanie, si tiez pridu na svoje.

Papírové hlavy (1995)

Som rad, e tento dokument vznikol. Dobovy material je jedinecny.

Clarkson - souboj žihadel (2009) (TV film)

Clarkson a jeho originalne nezmyselne... dielo. Kto pozna Top Gear, v spokojnosti si tento film pozrie.