• Pohádka

Clona (2008)

Průměrný horor, který je pěkně natočený a místama jsem se i docela bála. Škoda jen, že některé scény byly zbytečně promarněné a málo propracované. Jinak nápad a umístění hororu neměli chybu.

Hotel snů - Srí Lanka (2010) (epizoda)

Dávám dvě hvězdičky, už jenom proto, že jsem tam byla a zajímaly mě ty záběry. A taky kvůli tomu, že jsou v Německu, tak ušlechtilí TOP manažeři :-). Jinak děj je přehnaně naivní, ale to se dalo předpokládat.

Peklo s princeznou (2009)

Nebylo to špatné, ale žádný neotřelý nápad taky ne.

Temnota dětské duše (2006) odpad!

Na tomto horuru mě teda nic nenadchlo. Jediné co mě vyděsilo je skutečnost, jak něco takového mohou vydávat za horor.

Made in China (2006) (TV film)

Dva dny na cestě domů, dva dny cesta zpátky za prací. Doma čtyři dny a to se tam dostanou jenom jednou za tři roky.

Ospalá díra (1999)

Ta hra s barvami je kouzelná. Hlavně když už je vše vyřešeno, tak je najednou všechno jasné a barevné.

Ať vejde ten pravý (2008)

Zdlouhavé, bez napětí, akorát nechutné. Podle hodnocení jsem od tohoto filmu čekala mnohem víc.

Skrytá tvář ošetřovatelky (1999)

Za celý film jsem nepochopila, proč někdo takový film vůbec realizuje. Do konce jsem se dodívala jenom proto, že jsem čekala jestli můj špatný dojem z celého filmu nevylepší alespoň konec, ale nic se nekonalo.