Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Důstojný konec a opět ta "stará" Noomi. Závěrečný díl o mnohem lepší než předešlí, že by se Alfredson dobře vyspal? Ale na kvality prvního dílu to nemá,no ale zase nemuze vyjít všechno podle plánu.

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Jak to byva čím dál častěji,že druhý díl bývá horší,tak zde je ten stejný případ. Možná je to změnou režiséra, možná "jinou" N.Rapace nebo občasnými scénami, kde zdraví rozum zůstává stát. Netuším..

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Drsná severská příroda, drsná N.Rapace, napínavý a mrazivý příběh. Snad takhle bych popsal tenhle film. 2,5 hodiny narvané tak, že nedají vydechnout. Sever zase umí a jdu hned na další dva díly trilogie

The Ledge (2011)

V tomto filmu je tolik otázek. Otázky okolo víry, manželské něvery nebo nad čím bychom přemýšleli, kdybychom stáli necelé dvě hodiny na římse a měli skočit dolů? Zpracování výtečné, ale záleží v jakém rozpoložení se na to člověk bude dívat. Ale opět dobře zvolená hudba v soundtracku, takže plněj počet

Moneyball (2011)

Nějak jsem začátek nemohl zkousnout, ale s postupem času a v čele s B.Pittem a jeho parťákem to byla jízda. Ukázka toho, že když věříš - mužeš jít proti proudu... Kdyby jsem tohle neviděl, ani nevím že se to opravdu stalo a ještě skoro "nedávno".

Nákaza (2011)

Další virus na filmovém plátně, ale zpracováno tak trochu jinak. Pohled na to, jak se s virem a strachem vypořádají obyčejní lidé, celé národy a papaláši. Jak moc ovlivňují media společnost a vzniká paranoia. Hudba docela fajn,ale pár scének jsem nějak nepobral :)

Apollo 18 (2011)

Kurna, tak jak to bylo s těmi lety ny Měsíc :) ? Povedené sci-fi v prostředí stísněného lunárního modulu,procházkách po Měsíci a nezvaných hostů-to vše natočené ve found footage. Trochu trvalo než jsem si na to zvyknul,ale mé očekávání to splnilo

Věc: Počátek (2011)

Jako horor,nic moc, ale jako sci-fi už lepší pruměr. Potvory vytvořeny dobře,hl.hrdinka je uplně vedle,ještě že tam byli Ti norští frajeři :) A jestli má být pokračování, moc dobře to nevidím..

Iluzionista (2006)

Pro někoho nudné nebo kýčovité,já jsem byl spokojen. Od začátku až do konce se bylo na co dívat. Hlavně se povedla role pro E.Nortona a inspektora P.Giamattiho. Příběh měl spád,žádný zdržovačky a doplněno vubec ne špatnou hudbou. A v pozadí filmu pěkná ukázka,jak jde zmanipulovat dav. Ale i tak,byl pro mě Dokonalý trik lepší

Vysloužilí lvi (2003)

Hned jsem se vcítil do toho malýho kluka a chtěl jsem oba strýčky. Vtipná komedie u které se člověk nenudí, zvlast scénka s lvicí a zahradkaření :D Do toho jeden strýček vypráví příběh a druhý říká moudra života a vychází z toho výtečná kombinace. Až budu v duchodu rád se na tohle podívám znovu :)