Utržený ze řetězu (2005)

tady neni co popisovat, pro mě krása za 9/10 ;) Rád se koukám znovu a znovu!

Kokosy na sněhu (1993)

Sranda i na třetí zkouknutí a ten dojemnej konec, to vždy parádně završí. J.Candy se zhostil role na jedničku. Zase za rok se podívám rád znovu. 8/10

Nevědomí (2013)

Jaká chyba na tohle nejít do kina :( Začátek je sice pomalý, spíše ukecaný, ale jak jsem si na to zvykl,tak jsem se bavil a užíval si to. Technické zpracování na 1*, ty přelety a apokalyptické panorama neskutečný, T.Cruise zahrál opět jak měl, škoda že tam nebylo více vidět M.Freemana. Nesmím zapomenout na hudbu, celý film paráda, hned stahuju soundtrack. Prostě film kde není megalomanské akce,ale spíše je zaměřeno hlavně na příběh hl.postavy. Jako sci-fi fanoušek jsem spokojen 8/10

Croodsovi (2013)

Zase konečně bombastickej animák, který má hlavu a patu. Od začátku až do konce jsem se bavil jak se sluší a patří,až jsem brečel smíchy. Efekty a grafika rostlin-zvířat, no prostě fakt nemám co vytknout. Konečně N.Cage zase ve slušné roli. A snad jen lituji,že jsem neviděl ve 3D. Doporučuji jak pro děcka, tak pro dospělé. 10/10

Pád Bílého domu (2013)

"S teroristy nevyjednáváme" Opět si amíci umí pro sebe natočit film. Zničí si Bílý dům, jdou po prezidentovy, samozřejmě nesmí chybět atomovky a Korea. Naneštěstí jsem to nějak očekával, jsem nečekal tak blbé dialogy, které se byly jasné už půl hoďky předem. No co, přece šlo hlavně o film našláplej akcí v čele s Butlerem a to vše splněno na jedničku. Takže pro mě lepší průměr, ale do kina bych na to nešel :) 6/10

Vikingové (2013) (seriál)

Chtěl jsem psát "recenzi" už po pilotním díle,ale radši jsem si to nechal až po konci 1.série a budu jen vychvalovat a rozplývat se :) Ragnar ztvárněný T.Fimmelem = jiná volba snad není, kdybych bych teplej, chci ho za manžela :D Jeho seriálová žena, veliký charakter, nenechá si do ničeho kecat, má pevnou ruku, prostě správná vikingská žena. Floki, správnej šílenej týpek, stejně jako brácha Ragnara - je radost čekat na co bude mít koule a co provede svýmu bráchovi. Obsazení je prostě špica, úvodní píseň stejně tak, srovnávání zvyků křesťanů a vikingů - super a mnoho nových věcí se i dozvím. Od začátku až do konce bomba, nebudu se dál roplývat, bylo by to na dlouho :) Těším se na další sérii jak dítě na Vánoce, snad budou tři. 10/10 a kdo neviděl, ať čumí!!!!! 2.Série ještě lepší než předešlá, víc všeho na co člověk pomyslí :) Takhle to má vypadat, i když šťouralové se vždycky najdou. 10/10 P.S: Finále u kterého jsem ani nedýchal!!! 3.Série: Vše zde bylo, řádné bitvy, krve, křestanů fanatiků, zrady, smrti, nečekaných zvratů. U prvního dílu jsem skoro brečel jak malý děcko co dostane bábovičku po roce, tak jsem se těšil :) A po dosti otevřeném konci, bude to čekání ještě delší. Sakra práce! Ale za to 16 dílů, tak se necháme překvapit.

Pohřešovaný (2012) (seriál)

Pro mě jen kopie 96hodin, změna jen že je to seriál, hraje tam ženská a hledá svýho syna a jen agentka. Ale je to všechno tak blbý,špatný až trapný. Herecký výkon hl.představitelky je otřesný, kdo sakra tohle muže vymyslet? U mě po 2dílech konec,dál to nechci ani vidět. Jediný plus:natáčení v Praze a Roden. 3/10 víc ani prd

Dračí život Bruce Lee (1993)

Rád bych nějaká slova, ale po tomhle kousku jsem by mimo. Nebudu to prodlužovat 8/10. PS: Jdu kouknout na další jeho kousky..

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Prostě del Toro. Jeho jasný rukopis, parádička pro velký kluky :D Viděno teď znovu v tv, kino byla bomba, bohužel na 1.díl to nemá a 3.díl chybí.. Snad třeba v důchodu nebude mít rejža co dělat a ďábel se zase ukáže. Klasika :) 8/10

Legendy staré Prahy (2013) (seriál)

Precizní práce!! Rychlé, krátké, stručné díly. Jedním slovem - krása!! Zatím 9/10