Saw 5 (2008)

Hodnocení filmu? Nemá smysl se dívat, pokavaď jste neviděli předchozí díly. Autoři vaří z vody aby vidělali $$$$ ale mě to bavilo tak co.Za ***

Saw 4 (2007)

Z mého pohledu Saw IV není horor , ale pohádka o tom jak se zrodil pan Jiqsaw . Zbytečně překombinované . Hlavně chybí nějaké napětí , které vás nutí se těšit na konec a jak to celé dopadne. Originální nápady v podobě Saw I chybí.

Truman Show (1998)

Jak "málo" stačí k tomu abychom my diváci mohli si s radostí pouštěť nějaký film a víme, že nám vždycky uteče a budeme se u něho bavit. Pokud se filmaři drží vzorce Originalita+Skvělí herci,zajimavý děj=dobrý režisér+ štáb, tak je to bomba. A Truman Show je alespoň pro mě Atomovka.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Jak ohodnotnit , či okomentovat něco, co je z naprosto z jiné dimenze. Tarantino dokázal, že když se stálo ve frontě na fïlmový talent, tak si asi stoupnul vícekrát. Naprosto dokonalý scénář, herecké výkony parádní, humor & vtip - neuvěřitelný spolu se sérii hlášek na které si budete vždycky rádi vzpomínat.

Kill Bill 2 (2004)

Hodnotit rozdíl mezi vol.1 a vol2 je težké, v obou případech se jedná o výjimečný filmový zážitek, přestože dávám obou ***** tak hlavně za originalitu, nicméně pochopím i * tohle nemusí sednout každému.

Pelíšky (1999)

V Top 5 mezi českými filmy.

Rocky Balboa (2006)

Stallone je pojem. Balboa je skvělá postava, díky které spousty lidí má sérii o italském hřebci tak moc v lásce. A právě proto, si myslím, že by to mělo/mohlo být lepší. Ne není to špatné ale ono to není zas až tak moc skvělé.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tento seriál je velice těžké ohodnotit jako celek, protože kvalita jednotlivých řad je velmi rozdílná. Nechápu ale opravdu nechápu, jak někdo může napsat, že nejlepší je 3. či 4. série. První série je dokonalá, infarktové závěry každého dílu mě donutili jako u jediného seriálu v mém životě, čekat každý den po premiéře na americký release s titulkama. Bohužel kvalita první série a těch dalších je opravdu hodně rozdílná. Jde to z kopce od druhé série a ve čtvrté už jsme ve velkých sra*kách. Závěrečný film je hold takový jaký je, není dokonalý co si budeme nalhávat. Přesto na samém konci jsem si řekl, že takto mohla skončit druhá série a Prison Break by zůstal po dlouhou dobu v síni slávy. Teď si zpousta lidí řekne "Jenom natahovaná sračka". Bohužel. Nezbývá nic jiného než poděkovat Foxům, že se rozhodli zrušit seiál, protože kdo ví kam by jsme se dostali. Co je třeba ocenit: Herecké výkony :Robert Knepper, Wentworth Miller Postavy :T-bag (Robert Knepper),Michalel Scofield (Wentworth Miller),Brad Belick (Wade Williams), Paul Kelerman(Paul Adelstein) + vězni z veznice Fox River (jak ti méně důležití, tak ti klíčový pro seriál) 1.série:- všechny díly, Hudba

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

Naprosto mě fascinoval scénář a skutečnost "based on real story" Všechno ve filmu tak krásně ládí a to díky šikovnosti Spielberga.