25. hodina (2002)

Edwart Norton patri medzi mojich oblubenych hercov a mozno aj prave preto sa mi tento film tak pacil. Nemyslim, ze je to film, ktory by niecim nejako extra zaujal, avsak koniec je vynikajuci, urcite najkrajsi aky som kedy videl. Uz len kvoli tomu koncu ma u mna tento film plny pocet.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Nezabudnutelny film, s uzasnou hudbou a putavym pribehom vojakov v afganistane, ktoreho herecke obsadenie je taktiez velmi podarene.

Sbohem, baby (2007)

Neviem, ale na mna tento film posobil ako nejaka detska detektivka, vzhladom na to, ze hlavny hrdina (mnou neoblubeny Casey Affleck) vyzera ako trosku pribrzdeny pubertiak. Celkovo mal film nadych lacneho kanadskeho trileru. Ak by bol prevedeny inak, mohol by byt ovela zaujimavejsi. Skoda tych znamych hercov.

Carlitova cesta (1993)

Vsetky mafianske filmy si rad pozriem a vzhladom na to, ze Al Pacino je rodeny mafian, pravdepodobne kazdy jeho gangstersky film je vynikajuci. Inak tomu nebolo ani pri Carlitovej ceste.

Temný rytíř (2008)

Nechapem a asi nikdy nepochopim, ako to, ze niektore filmy ako tento maju tak neskutocne vysoke hodnotenie a nie len na webe csfd. Film ako kazdy iny akcny americky. Chabe, nudne, bez logiky, retardovane dialogy a ten "neskutocny vykon" Ledgera, ktory cely film mlaska a smeje sa, by zahral hadam kazdy.