Stalingrad (1993)

Keby to aspon nemalo tych hrozostrasne nudnych 134 minut.

Milk (2008)

Osobne mi teplejsi ludi nevadia, ale ked sa mam kukat 2 hodiny na to, ako sa oblizuju chalani a popri tom je aj nejaky suchsi dej, tak to ma az tolko neuchvati.

Náhradníci (2000)

Boze kto taketo sracky vobec nataca? Po prvych 10 sekundach filmu kazdy aspon trosku inteligentny clovek dokaze presne uhadnut, o com film bude a ako bude co nasledovat. A dokonca je ten film aj "vtipny". Asi tak ako Geriho hra. HAHA. Ani neviem preco som tomu nedal odpad.

Počátek (2010)

Po traileri som ocakaval zaujimavy film na efekty. Po precitani recenzii/komentarov som cakal strhujuci film po obsahovej stranke. Po zhliadnuti Inception som bol smutny. Film ma vynikajucu myslienku, ktoru vsak mozeme takisto vidiet vo filme eXistenZ (a podla mna osobne o dost lepsie spracovanu). Zaujimavych efektov z traileru som sa nedocal, uzasnej myslienke z komentarov taktiez nie. Opat priblbly nudny americky film, pif paf, sem a tam, vsetci behaju a strielaju po sebe, nasich hlavnych hrdinov pravdaze nikto nedokaze trafit, ani zabit, vsetkemu dokazu utiect na poslednu sekundu (ake necakane, vsak?). A pravdaze nezabudli ani na tupe sceny s laskou. Vlastne klasicka sracka, ktora ma akurat velmi zaujimavu (ale staru a uz vela krat spomenutu) myslienku. Takze idea pekna, ale inac 1000x videny americky akcny film pre pribrzdenych ludi.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Skoda, Gyllenhaal jeden z mojich najoblubenejsich hercov, Arterton jebatelna slecna, ale ten film. Omajgad.

Funny Games USA (2007)

Psycho pakovina, bez konkretnej myslienky. Autor je podla mojho nazoru naruseny a tomuto filmu ide iba o to, aby ukazal co najnechutnejsie, najviac psycho-terror sceny. Okrem ineho postavam chyba akakolvek logika, chovaju sa jak retardi, takze o to vacsia pakovina to je.

eXistenZ (1999)

Myslienka 5/5, prevedenie slabe. Skoda. 3,5/5