Veselý strach (1998) (seriál) odpad!

Absolútna príšernosť. Neviem, čomu to má deti naučiť, akurát ich zdeprimuje. Keď som na tento večerníček náhodou narazil v TV, začal som sa kontorlovať, či nie som na liekoch... Nebol som.

Judge Hatchett (2000) (pořad) odpad!

Veľmi zlé, dokonca aj na reality show. A to už je čo povedať.

Piraňa 3D (2010) odpad!

Niečo absolútne strašné. Bol som na to v kine, s 50% zľavou, a ajtak sú tie 3 € najhoršie investovanými peniazmi v mojom živote.

Babicova televize (2021) (pořad)

Kedysi bol Jirka paródiou na kuchárske relácie a teraz paroduje sám seba. Takéto nevídané spojenie kulinárstva a zábavy na meta úrovni si zaslúži päť hviezd.

To len zachraňujem svet (2012) (amatérský film)

Snažím sa naučiť pozerať amatérske, či študentské filmy - kde je nutné mať privreté aspoň jedno oko. Keďže nejde o profesionálny počin, nebudem hodnotiť herecké výkony, či dialógy. Námet je na slovenské pomery celkom invenčný, plný zaujímavých myšlienok (ktoré by sa hodili do úst starších hercov). Keď si pomyslím, že film bol nakrútený len na základe nadšenia niekoľkých mladých ľudí, tak výsledok je naozaj super (pre obyvateľov Kežmarku to musel byť isto zážitok). Hodnotiť však z pochopiteľných dôvodov nebudem. P.S. Na druhé zhliadnutie musím skonštatovať, že top herecký výkon podal predstaviteľ Olivera. Avšak, Sebastianova babka, to je iný element herectva - jej dve scény boli výbornym oživením celého filmu :)

Láska na hlídání (2004)

A takto sa rúcajú detské ideály o predstaviteľoch Batmana... Na druhú stranu, podobné hollywoodske prehrešky si dovolili aj iní (a väčší) herci, ako Michael Keaton. Film nehodnotím, nakoľko som nemal tie gule si ho pozrieť celý.