• Krátkometrážní

Poslední polda (2010) (seriál) odpad!

Největší shit, jaký existuje. Ono to vypadá na první pohled jako obyčejný trapný nudný krimi seriál, jakých jsou tuny.. Ale ve skutečnosti je to pro lgbt, pro multikulturní, pro ekofanatická, pro aktivistická, pro feministická.... politická propaganda.

Mys hrůzy (1991) odpad!

Hodnocení kvůli špatnému konci.

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série) odpad!

Sorryjako, ale před tímhle by měla vystoupit hlasatelka a upozornit, že následující film je taková romanticko feministická pohádka, ale se skutečností to nemá nic společného.

Srbský film (2010)

Nemůžu uvěřit tomu, že tohle je Ten film o kterém se tak mluvilo po festivalech. Ten film, o kterém kde kdo žvatlal, jaká je to esence brutality a nevím čeho všeho. Tenhle sh*t? Vždyť je to naprosto trapné a směšné. A ještě ty falešné penisy :D

Cena moci (2015)

Nudné, klišovité, neurčité cosi. Navíc s environmentalistickým podtextem.

Keith (2008)

Strašný klišé. Jinak by to bylo natočené celkem slušně. Ale Jesse McCartney byl hrozný omyl. Vypadal tak na 13 a celý film kvůli tomu vyznívá směšně.

Co na to Češi (2016) (pořad) odpad!

Že to kopíruje 5 proti 5, na to se*e pes. Koneckonců Prima už to nevysílá a ani to nevymyslela, je to zahraniční formát. Ale Matonoha, který mluví jak postižený, to už je horší.

Česká MISS 2016 (2016) (pořad)

Bouček s Marešem byli o něco méně trapní, než obvykle, tak za to aspoň *. Holky ale uplně ošklivé bohužel. Vítězka navíc ještě, slušně řečeno, hloupá.

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Původně jsem dával 5 hvězd za nadšení aktérů. Pak jsem jednu strhnul za Rubešovo dětinské chování na magistrátu. Teď strhávám další za díly ohledně směnáren, které jsou neuvěřitelně hloupé a naivní.