Red (2010)

Super komedie, John Malkovich byl bezesporu nejlepší a mimochodem umí zahrát opravdu všechno. I takovýho psycho pošuka. :-)

Mazací hlava (1977)

Tohle je fakt divnost. Divnější divnost než Tetsuo. Ale Tetsuo má příběh a dá se pochopit, tohle nechápe krom Lynche nikdo. Podruhé už to asi vidět nemusím. :-)

Centurion (2010)

Film byl hrozná nuda, předem bylo jasné jak to skončí, no a ten klišovitý závěr...

1941 (1979)

Neředěná sranda - hafo gagů. No a ten závěr je bezkonkurenční.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Nechápu v komentářích keci typu hloupý a špatný scénář - scénář, výprava, kostýmy :-), kulisy :-D a souboje prostě nemají chybu. Spousta lidí si prostě nedokáže v hlavě srovnat odkazy na budhismus a karmu, vládnoucí vrstvu ve středověkém Thajsku a nechápe, že asiati myslí trochu jinak než "moderní" Evropané. Bez zaváhání 5 hvězd za vše jmenované a navrch i skvělá hudba a ozvučení úderů a zbraní, které nesnese srovnání s jiným filmem. Naprosto dotažená dokonalost. Jinak to jak má Tony Jaa natrénováno v Muay Thai a Wu-shu mi hlava nebere, Bruce Lee, Jet Li a Jackie Chan dohromady jsou proti němu bez nadsázky jen pokročilí začátečníci, Tony Jaa je prostě bůh. Už jsem se zmínil o tom, že Tony Jaa je bůh ? :-)

Ong-Bak 2 (2005)

Spoilerwarning ! Nebudu komentovat demenci českého distributora a naprosto zavádějící název filmu (nejedná se o Ong Bak 2 !) a hned přejdu k věci. Souboje v první části filmu ujdou (bitka směrem restaurace co trvá přes čtyři minuty a je natočena v jednom záběru, capoerista Lateef, wushu s šavlí a obr Nathan Jones). Jinak je to čistokrevná zelená agitka proti pojídání vzácných druhů zvířat a únosech slonů z Thajska do Sydney. Závěr zklamal hlavně díky repetetivnosti lámaní nohou, rukou i jiných částí těla a scénář byl ještě o fous horší než v Ong Baku 1.

Ong-bak (2003)

Scénář není vůbec špatný a humor tomuhle filmu taky nechybí. Bitka s bossy v klubu nemá chybu. Závěr už trošku zklamal. V závěrečné rubanici bych čekal trochu více invence než jen loket, loket a zase jenom loket. Taky je jasné, že Tony i režisér Prachya Pinkaew budou zapálení budhisté. V dalších pokračováních tohohle kultovního snímku to jasně dokazují.

Tvář smrti (2000) odpad!

Tak zatím jenom 338 702 podpisů petice, vidím to bledě přátelé, alespoň že se Uwemu nedostal do spárů Warcraft, takové prznění legendární hry bych asi nepřežil.