Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Dlhé slová sú aj zbytočné, ja som veľká fanúšička Tolkiena, žijem jeho svet mojimi očami...a Peter Jackson ma znova ani neprekvapil ani nepohoršil, naservíroval mi poriadnu dávku fantázie, ponorila som sa do mojej milovanej Stredozeme a nevnímala tento prekliaty moderný svet. Ďakujem za tieto epické minúty a hodiny! Thorin je ako vždy pre mňa srdcovka, a takisto veľmi fandím začínajúcej Lovestory Kili a Tauriel. Teším sa na tretiu časť a už teraz som nadšená ,plná očakávania, a pevne verím že znova budem maximálne 100% spokojná!

Nic nás nerozdělí (2012)

Emotívny film plný bolesti, nádeje, lásky, odvahy....Pre citlivé osoby ako som ja, dosť silný príbeh bez kapesníkov ani na krok. Naomi Watts mi potvrdila že je famózna herečka, verila som jej tú bolesť, tú beznádej. Zranenia vyzerali reálne.naozaj nechcela by som to zažiť na vlastnej koži. Filmová dráma ktorá sa oplatí , treba vidieť!

Útěk (2012)

Fantastický historicko- dobrodružný Thriller, veľmi ma prekvapila vizualizácia priam dokonalá, prírodné scenérie- Fjordy, lesy, hory.....no nádhera! plus úžasná hudba dobrý výber hercov- záporné postavy zabodovali hlavne Gaahl potešil ♥ . Smutný príbeh a dojemný koniec. Som pokojná! Chcem viacej takýchto filmov!!!!!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Námet Zombie? Nikdy by som nepovedala že ma tento štýl chytí za srdce. Je to síce na mňa príliš krvavé, príliš nechutné ale ono to funguje, baví ma to! Atmosféra je reálna a dramatická , herci hrajú ako o dušu. Zatiaľ všetky tri série splnili moje očakávania.....Obľúbená postava jednoznačne Daryl.

Vikingové (2013) (seriál)

Po celej prvej sérii môžem spokojne povedať že ma tento seriál úplne očaril , prikoval k obrazovke. Vikingská éra a všetko okolo vikingskej mytológie veľmi obdivujem takže som bola nadšená. Vynikajúci výber hercov môj favorit jednoznačne brat Rollo ten má neskutočnú charizmu... a hlavný hrdina Travis Fimmel, Katheryn Winnick je pre mňa jedna z najkrajších bojovníčok aké som kedy videla, takisto moje oči potešil Vladimír Kulich mám ho veľmi rada,škoda že sa tam neohrial na dlhšie. Som zvedavá na pokračovanie každopádne sa seriál zaradil absolútne medzi moju Fav topku!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Epická balada , priam balzam pre moju dušu a srdce !!! Po 10 rokoch som zavítala do kina, prvýkrát na ospevavované 3D. Poviem Vám mám zážitok na celý život , možno som teraz trápna ale ja som počas filmu doslova nedýchala! Na konci som od dojatia aj plakala, síce len pár slzičiek ale inak sa nedalo. Toto bol môj sen a stal sa skutočnosťou bola som tam, v nádhernej čarovnej Stredozemi. Som fanúšik Tolkiena, milujem jeho knihy. Ja som tam nadšená že daľšie slová sú zbytočné. Peter Jackson si pre mňa King, Neviem sa dočkat druhej časti. Slová sú zbytočné- Nech žije Fantázia a Tolkien svet. 100% dokonalé

Rebelka (2012)

Ja som nadšená. Najkrajšia animovaná rozprávka akú som videla, dokonca by som povedala že je to príbeh ako keby napísaný priamo o mne. Nádherné postavičky, Merida je dokonalá, tie jej ryšavé vlasy, jej osobnosť a jej šarm. Keby mám byť animovaná postavička chcela by som byť Merida. Nemám tomu čo vytknúť, nemôžem proste...Nádherný soundtrack, fantastický príbeh. Ešte stále mám v hlavne pieseň Mordu ! 100% !

Bourneův odkaz (2012)

Slušný akčný thriller, len dva body dole za napadnutie vlčej svorky, vlka samotného a zostrelenie vlka...tak primítvne a nelogické ach lepšie to už vymyslieť ani nemohli! Inak Rachel Weisz milo prekvapila. V podstate nič prelomové ale splnilo to svoj účel- Zabavila som sa.

Camelot (2011) (seriál)

Camelot.- a k nemu hrôzostrašné hodnotenia a komentáre, to je tá správna výzva pre mňa pozrieť si pár častí a zistiť či je to fakt taká sračka ako tu 90% percent opisuje. A čuduj sa svetu, mna to chytilo!! a nehanbím sa zato. Z počiatku som hercovi Jamie Campbell Bowerovi nedávala šancu zdal si mi na rolu Artuša príliš mladý ale po čase som si na neho zvykla a už ma tak neštve ako prvé dve časti. Veľmi som si obľúbila postavu Morgan- Eva Green ma čím daľej tým viacej ako herečka fascinuje , je magicky krásna. Takisto ma za srdce chytila postava Igraine herečky Claire Forlani. Popri Game of Thrones veľmi dobrá oddychovka.

Amazing Spider-Man (2012)

Z počiatku som bola veľmi naštvaná že nového Spider-Mana má hrať aj nový herec. .ehm ale veľké prekvapenie . Mám pocit že Andrew Garfield sa na Spider- mana viacej hodí ako jeho kolega Tobey Maguire tým ho nechcem uraziť len si myslím že Andrew mu dal správnu dávku humoru a akčnosti. Počas filmu sa striedajú cool audio-vizuálne efekty a správne zvolená hudba. Som spokojná. 4 *