Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

O chlup lepší, než Man Of Steel, ale stále se tvůrci plácají v mělkých vodách. Jediné dobré na tomto filmu je představení budoucí Justice League. Jinak skoro až podprůměrná komiksovka. 3*

Dark Waters (2019)

Mark Ruffalo předvádí věrohodný výkon v dost pochmurném filmu, který určitě stojí za vidění. Příběhy podle skutečné události mám moc ráda a tenhle není výjimkou. Zajímavé drama. Nemohla jsem si pomoc od srovnávání s Erin Brockovich. Dokonce jsem si po návratu domů musela Erin pustit. Dark Waters rozhodně odvedl lepší práci v nastínění kruté reality a dost pomáhá fakt, že se film pomalu, ale jistě, příběhem posouvá do současnosti. 5*

Ježek Sonic (2020)

Postava Jim Carreyho bylo to jediné, co mi film kazilo. Ale ne tolik, abych odebrala hvězdu, Tohle tvůrcům opravdu vyšlo. Nejen, že je film opravdu vtipný. ale povedlo se jim i pár opravdu chytrých joků. Odkazů na moderní i oldschool kulturu tam bylo požehnaně a všechny pobavily. Ježek je roztomilý a jsem moc ráda, že ho po návalu kritiky opravili. James Marsden na plátně se Sonicem fungoval taky moc dobře. Opravdu jsem si to moc užila. Je to jízda hned od začátku a nemá to moc hluchých míst. 5*

Emma. (2020)

Neznám předlohu, takže nemůžu hodnotit, zda se jedná o dobré zpracování. Jako film mě to ale nezaujalo. Všechny hlavní postavy jsou nesympatické, celý film působí velice jednotvárně a prostě je film takový neslaný nemastný. Opravdu mě to vůbec nebavilo. 1*

Richard Jewell (2019)

V tomto filmu vše pracuje, tak jak má. Eastwood tyhle pomalé dojemné filmy prostě umí. 4*

Mizerové navždy (2020)

Nepolíbená prvními dvěma filmy můžu říct, že jsem si tento film moc užila. Vtipné a svižné. Will Smith je prostě jednička a mezi ním a Matinem Lawrancem je jiskra. Určo go to film, když má čas náladu na vtipnou akčňárnu. 4*

Kouzelný svět Davida Copperfielda (2019)

Kýčovitý a šílený film, který nedává ale ani trošku smysl. Knihu jsem nečetla, možná to byla dobrá adaptace, ale na můj vkus až moc uječená a neuvěřitelná. 2*

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Je možné být závislý na filmové postavě? Protože film jsem viděla před pár dny a Harley Quinn už mi hrozně chybí. Netuším na co si lidé stěžují. Bylo to vtipné, svižné, akční a mělo to koule. Ewan McGregor jako Black Mask je výborný a chemie mezi ním a ostatními postavami funguje skvěle. Margot Robbie byla vynikající Harley už v Suicide Squad a díky bohu, že dostala vlastní film. 4* A určitě ráda zopakuji.

Military Wives (2019)

Není to vyleženě takový feel good film, jaký jsem čekala, ale určitě jsem ráda, že jsem ho viděla. Filmy podle skutečné události mají v mém sdrci speciální místo a zda je to nějaká akční podíváná, nebo v tomto případě ždímačka emocí, je mi úplně jedno. Obě hlavní herečky se svých rolí ujaly skvěle a zbytek castu taky fungoval. 4*

Drahokam (2019)

Sledování filmu nebylo vůbec příjemné. Užila jsem si nervy, paniku i stres. Tyhle emoce film vyvolal geniálně. A umění a film je rozhodně a vytváření emocí. Nemusí být vždy pozitivní. Adam Sandler si gamblera - klenotníka zahrál fakt dobře a vedlejší role byly obsazeny taky skvěle. Škoda jen, že to není film, který bych si pustila znovu. 4*