Cesta do fantazie (2001)

Pro mě příjemné osvěžení, animovaný japonský film jsem dlouho neviděl. Celý jsem si jej užil, děj příjemně plynul, takový složitější pohádka. A název dost odpovídal celému příběhu, nehledě na klasický konec u takovýchto filmů. Od Mijazakiho jsem už nějaké filmy viděl a kdybych nevěděl, že je to něj, určitě bych ho k němu zařadil.

Četnické humoresky - Medovina (2001) (epizoda)

Dvojice Bohdalová-Zedníček tento díl úžasně ozdobila, krásně zasazeno do druhého případu. A i vztahy se v tomto díle výrazně posunuli, takže ze mě úplná spokojenost.

Četnické humoresky - Slepice versus Slepička (2001) (epizoda)

Dobrý díl, byť mám radši pozdější. Lepší navíc je řešení vztahů než samotných případů v tomto díle, to lepší má prostě ještě přijít.

Četnické humoresky - Volavka (2001) (epizoda)

Bedřiška je prostě klasa a nápad jak pohnout s případem je taky výborný. A hubatá Stela všemu nasazuje korunu, zjednodušeně humorsky v plné síle.

Simpsonovi - Homer barmanem (2001) (epizoda)

Já nevím, tahle díl byl takový zvláštní, nemůžu si pomoct. Což o to bavil jsem se, ale nějak podvědomě to nebylo ono, nevím proč, je to spíš takový pocit.

Simpsonovi - Homer drží hladovku (2001) (epizoda)

Že by Homer vydržel tak dlouho hladovku? Na druhou stranu proč ne. Určitě se v něm skrývá více, než se na první pohled zdá.

Simpsonovi - Homr (2001) (epizoda)

Nápad s pastelkou dobrý. Pak sem tam ještě něco pobavilo, ale celkově takový střed.

Simpsonovi - Malověrná Líza (2001) (epizoda)

Byť poměrně zásadní epizoda, protože Lízin budhismus se objevuje i nadále, tak mi přišla jako jedna ze slabších. Byť pár dobrých vtipů se vždycky najde.

Simpsonovi - Marge a mukl (2001) (epizoda)

Nevím, jestli je to tím, že ty epizody už znám nebo něčím jiným, ale příběh této mi přišel takový bezduchý.