Muž z Vysokého zámku - Excess Animus (2018) (epizoda)

Pevně doufám, že tento díl byl oním tichem před bouří, která nás čeká. Všechno tomu nasvědčuje, tak se v tom nezklamu. A štve mě, že Helen dostává hodně prostoru. Buď nás čeká něco zajímavého, nebo tvůrci potřebují vatu. Co z toho ještě sám nevím.

Muž z Vysokého zámku - History Ends (2018) (epizoda)

Jediná dějová linie, která celou dobu stojí za to, je kolem Smitha. To ostatní je tady takový přílepek. Snad to bude později dávat větší smysl, ale teď je to spíš takové vycpávkové.

Muž z Vysokého zámku - Imagine Manchuria (2018) (epizoda)

Podobně rozvleklé jako první díl, jakoby se tvůrci, opojení tím, že o seriál je zájem, snažili děj co nejvíc natahovat, aby mohli dát divákovi co nejvíc prostoru. V tomhle případě je to spíš na škodu.

Muž z Vysokého zámku - Jahr Null (2018) (epizoda)

Se závěrečnou epizodou jsem spokojen. Její děj a spád se mi líbil, akorát mě zklamaly první díly série. Nicméně měli jsme možnost vidět show a řadu momentů, které budou určující hlavně pro další sérii.

Muž z Vysokého zámku - Now More Than Ever, We Care About You (2018) (epizoda)

Z úvodu třetí série jsem poněkud rozpačitý. Sice slibuje zajímavé zápletky, ale celkově byla epizoda taková mdlá. Pevně doufám, že se to s přibývajícím dějem zlepší a že toto byla jenom nutná daň za další děj.

Muž z Vysokého zámku - Sabra (2018) (epizoda)

Návrat na úroveň první a druhé epizody. A některé věci už začínají být docela těžko k uvěření.

Muž z Vysokého zámku - Sensô Kôi (2018) (epizoda)

První dva díly stály skoro za nic. Zde se děj konečně začal zajímavým způsobem rozjíždět. Pár momentů bylo opravdu zajímavých, tak snad to tak bude pokračovat i dál.

Muž z Vysokého zámku - Série 3 (2018) (série)

Hodnocení třetí série bych rozdělil na dvě části, na první a na druhou půlku série. Ta první mě moc nenadchla. Byla taková mdlá, docela jsem se nutil na ní koukat. Ta druhá byla mnohem lepší, na díly jsem se těšil. Konec série nechal otevřenou řadu dějů, takže je na co se těšit dál. Snad ale nebude čtvrtá série podobná té třetí, kdy se první půlka řady nechala stáhnout do dvou maximálně třech částí.

Muž z Vysokého zámku - The New Colossus (2018) (epizoda)

Docela příjemná změna po minulém dílu, tenhle byl nabitý dějem a nejenom jím. Docela jsem se bavil a trochu si i snad připomněl první sérii kde jsem toho objevoval docela dost. To později odeznělo. Ale teď cítím na půl svěží vítr a těším se, co bude dál.