Noční recepční - Epizoda 2 (2016) (epizoda)

Lepší díl než ten předchozí o tom žádná. Začneme tušit oč vlastně běží a aspoň se něco děje. Tempo je sice pomalejší, ale díky tomu jsem si všiml velmi příjemné hudby. Sakra, kde já jí vlastně slyšel? Nemohu si pomoc, ale ta melodie mi připomíná skvělou hru Mafie.

Noční recepční - Epizoda 1 (2016) (epizoda)

Rozhodně zajímavý pilot, ale jako neznalec seriálu jsem mimo a nevím o co jde. V pilotu se mělo zapracovat na příběhu, aby se divák dostal do děje. Prozatím mírné zklamání a to díky tempu. Napětí, kromě scény se Sophií také žádné. Obsazení vypadá dobře, tak snad se něco stane v dalším díle.

Labyrint (2015) (seriál)

Poctivá krimi jízda, která u nás bude vyčnívat. Skvělá herecká sestava, místy dobrá hudba a hlavně dobře zvládnutá režijní práce. Pár zvratů najdeme, ale mohlo by jich být víc. Tempo místy hodně pomalé a chování postav nelogické, přesto se divák nudit nebude. Před pár dny jsem viděl seriál Pustina a to je bohužel nesrovnatelné, hodně jsem se namlsal.

Labyrint - Epizoda 7 (2015) (epizoda)

Přeměna Remeše neměla chybu a dovolím si nesouhlasit s uživalem Jara.Cimrman.jr. Rozhodně nejde o americký styl, ale o normální jednání člověka, který o něco přišel. Přeci jenom byl vždy klidný a nad věcí, možná bych řekl trochu flegmatik. V předchozím díle byl doslova krůček od smrti a přišel o svého kolegu a dobrého přítele. Navíc i kolegyni, ke které určitě něco cítil. V tu chvíli člověk nemůže jednat s čistou hlavou a navíc, když jde o rodinu vraha, který má na svědomí několik životů.

Labyrint - Epizoda 6 (2015) (epizoda)

Čekal, že to nebude jen tak a bomba, mám poprvé konečně vyražený dech. Pachatel je znám a uvidíme, co ukáže závěrečná epizoda.

Labyrint - Epizoda 5 (2015) (epizoda)

Rozuzlení se pomalu, ale jistě začíná objevovat a nemám s tím nejmenší problém. Pořád se něco děje, začíná vše zapadat, objevují se další a další postavy a s nimi další souvislosti.

Labyrint - Epizoda 4 (2015) (epizoda)

Příliš se to vrahovi zamotává a stává se z toho trošku chaos. Na druhou stranu to může být jen krok k něčemu většímu. Církev je komická, bohužel je i ve skutečnosti, jsou horší než teroristi a komunisti dohromady. Tento díl udělal krok zpět, přesto se odehraje pár zajímavých věcí.

Labyrint - Epizoda 3 (2015) (epizoda)

Výborný díl, který ledacos vyjasní a dost věcí se odehraje. Nová vražda a k závěru dílu pocítíme i napětí. Do plného počtu něco málo chybí, ale seriál jde správným směrem.

Labyrint - Epizoda 2 (2015) (epizoda)

Policisté stojí na místě, pan Kovář to vezme do vlastních rukou a otázek přibývá. Předchozí díl byl o něco lepší, probíhá vyšetřování a tempo je stále pomalejší. I přesto se jedná o nadprůměrnou kriminálku, která má co nabídnout.

Labyrint - Epizoda 1 (2015) (epizoda)

Na úvod nás čeká velmi zajímavá vražda. Herecké duo kriminalistů a výpomoc ze Slovenska prozatím sedí dobře. Seriál působí jako obyčejná kriminálka, ale minimálně obsazením vyčnívá. Otázek po prvním díle je celkem dost, rozhodně nebude problém jít dál. Po prvním díle nadšením neskáči, ale seriál má mou pozornost.