Divergence (2014)

Nadrbme do príbehu elitárskych manipulátorov poriadnu dávku sentimentu, prežime recyklát Hollywoodskej lásky a vychutnajme si pocit víťazstva v boji za slobodu, aby sme mohli pokojne ďalej ignorovať, že sa to reálne deje aj v našej spoločnosti. Idem si zmyť polúciu a modliť sa, nech nám Hospodin zošle nejakého divergenta, ktorý nás spasí. Hollyshitwood je viac než idea! Po opici akurát.

Lesní duch (2013) odpad!

Nejdebilnejší film jaký kdy uvidíte! Jedna vreckovka neostane suchá úchylovia retardovaný.

Pot a krev (2013)

Tri anabolické kreatúry s inteligenciou Homera Simpsona chcú uskutočniť svoj americký sen okradnutím položidovského zbohatlíka. Asertívny truhlík vypatlaný brainwashingom pozitívneho myslenia, černoušek s poruchou erekcie a bývalý väzeň, ktorý bol osvietený Kristom a neskôr koksom, vymyslia retardovaný plán pre dokonalý zločin. Film akurát po opici.

Nespoutaný Django (2012)

Onanistom česť, Tarantinovi sláva! Ďalší Tarantinov film, kde odkaz utopil v krvi. Vyser sa už na to Quentin. Máš dosť peňazí na to, aby si si najal dvoch Mexičanov, čo sa budú sekať mačetami o dvetisíc dolárov priamo v tvojej obývačke. Pokojne ich môžeš navliecť aj do latexu za malý poplatok pozostalým.

Warrior (2011) odpad!

Ani som si nemyslel, že na tejto stránke budem písať komentáre k filmom, ale tento ma k tomu fakt donútil. Zapôsobil na mňa veľmi silno, pretože som sa z tej hromady klišé a sentimentálnych scén skoro pozvracal. Nechápem, ako tak slabomyselný príbeh mohol kladne zaujať toľko ľudí. Navyše aj ten šport je úplne debilný. Je lepšie si pozrieť best off MMA, UFC a vyhnete sa tým srdcervúcim častiam filmu, ak vám ide len o dobrý pocit z pohľadu na dvoch ľudí v klientke ako sa mlátia. Chápem ešte, že príbeh zabrnká amíkom na ich nacionalistickú nôtu, ale prečo tie hodnotenia na tejto stránke. Inteligentný profesor fyziky, ktorý má problémy s hypotékou a nechce sa vzdať svojho veľkého domu s dvorom a záhradou a veterán z Afganu, ktorý dezertuje po smrti svojho bro "HUA", aby zabezpečil vdovu po ňom a po ceste ešte stihne oddrapiť dvere z potápajúceho sa tanku, v ktorom sú ďalší nositelia demokracie do arabského sveta, aby si vyslúžil titul hrdinu, ku ktorému sa pri všetkej svojej nezištnosti nechce ani priznať. Resp. ani nemôže, lebo je dezertér. Samozrejme ešte trpí výčitkami, že nechal svojich bratov v boji. Už nemám síl ďalej opisovať tento príbeh. Dve hviezdičky len kvôli tomu, že napriek debilnému scenáru herci zahrali celkom dobre. Inak má film umeleckú hodnotu asi ako porno. Za čo dve hviezdičky? Je to hnoj!