Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Keď som dopozeral tento film mal som pocit že sa mi to asi len sníva. Hovadina prvej triedy, pokiaľ nechcete byť dobre naštvaní radšej to ani nepozerajte. Ja viem že nie som cieľová skupina (to sú násťročné baby) ale nerozumiem tomu. Čo sa komu na tom môže páčiť? Viackrát nie. Ak som niekoho komentárom urazil tak pardon, ale je to len môj názor

Agent bez minulosti (2002)

Výborný špionážny thriller a začiatok jednej z najlepších špionážnych serií. Matt Damon sa svojej úlohy zhostil zo cťou a predvádza jednu zo svojich najlepších filmových rolí .

X-Men (2000)

Jeden z najlepších filmov podľa komiksu

96 hodin (2008)

100% akčný film ktorý musíte brať ako super akciu ala Bourne a hľadaním stratenej dcéry pokiaľ to tak spravíte budete sa neskutočne baviť a ani si nebudete všímať chyby v scenári jediné čo mi vadilo bola dcéra ktorá sa správa ako 10 ročna ale výsledne to až tak nevadí. Inak scéna s elektrodami je najlepšia z celého filmu

Casino Royale (2006)

Daniel Craig je nový Bond a ide mu to sakra dobre. Nový Bond nemá problém ušpiniť sa ukázať nám že má city alebo bežat po uliciach za svojím cielom. Eva Green ako netradičná bondgirl vyzerá famózne a vyzerá spomedzi všetkých bondgirl najinteligentnešie.Martin Campbell po 2-krát oživil Bonda a to tak perfektne že prekonal všetky ostatné bondovky presne na takéto niečo som čakal.

Temný rytíř (2008)

Najlepší Batman ktorého som videl. Christopher Nolan síce nenatočil komiksový film ale natočil vynikajúci akčný-krimi-thriller ktorý mi úplne vyrazil dych. Christian Bale je ako Batman OK ale zatieni ho mrazivý výkon Heatha Ledgera ako Jokera ktorý je tak perfektný až sa mi stalo že som sa viac tešil kedy sa na scéne objaví Joker a nie Batman.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Zo všetkých Potteroviek je tato najlepšia. Cuarón zvládol látku výborne a škoda že ich nenatočil viac. Príbeh nám odbočuje od Voldemorta a ukazuje nám viac o smrti Harryho rodičov.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Seriál ktorý sa vôbec nebere vážne a chce ukazať iným filmom že sa dá vytvoriť film aj s nízkym rozpočtom. Chytlavé piesne a skvele výkony NPH a Nathana Filliona .