S Jakubem na rybách (2005) (pořad)

Tady se podle hodnocení pozná, kdo je tichej blázen. Pro nás je to za jasných 5* a pro ostatní? No, takovej nějakej pořad, kde se chytaly nějaký ty čudly... 100% - 5*****

Skála (1996)

Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse, William Forsythe, Michael Biehn - Takové obsazení se jen tak nevidí. V mých očích má největší charisma Ed Harris, který se do role skvěle hodil. Nejvyšší hodnocení nedám, protože jsem se místy nudil. Naopak poslední půlhodinka je nabitá akcí a závěrečná scéna s bodnutím injekce přímo do srdce je famózní... 75% - 4****

Skleněné peklo (1974)

Herecké legendy v životní formě. Film jsem neviděl asi 20 let, ale stále ho mám v živé paměti - 85% - 4****

Slavnosti sněženek (1983)

Nikdy jsem nepochopil hysterii kolem tohohle filmu. Ano, je to dobrý film, ale ... 50% - 3***

Slunce, seno, jahody (1983)

Já nevím, je to fakt vydařená komedie, ale když vezmu v potaz, že si bere na mušku nás Čechy jako národ, tak je mi spíš do pláče. Zaplať pánbůh za to, že už je těmhle buranským roků odzvoněno. (tedy, doufám) 70% - 4****

Slzy slunce (2003)

Průměrný akčně-válečný snímek. Willis si vystačí se svým charisma a pár nacvičenými "ksichty" drsňáka. Monica Belluci, při vší úctě, nemusí příliš hrát. Mě stačí, že je tam a zdobí film svojí krásou. Emoce to ve mě nevyvolalo téměř žádné a to je chyba. 60% - 3***

Smrt čeká všude (2008)

Výborně! konečně další kvalitní film z Iráku. Na Mariňáka sice Kathryn nemá, ale povedlo se jí natočit velmi syrový film, bez nějakého řádného příběhu. Dala nám (fanouškům) ochutnat plnohodnotné pyrotechnické orgie, výbornou Sniperskou scénu a špetku stealth akce. Na ženskou je to naprostá bomba! Jediná vada na kráse bylo nelogické a nereálné chování Seržanta Williama Jamese. Riskovat smrt či zranění svých kolegů při téměř každé akci? To by asi v U.S. Army neprošlo. Cesta v noci do domu malého "Beckhama"? Ani náhodou. Kdo z Vás si po skončení filmu nekladl otázku - "je to skutečně na Oskary"??? 75% - 4****

Smrtelný sport (1992)

Bolo Yeung nedokáže sám utáhnout celý film. K tomu by potřeboval ještě minimálně jednoho solidního herce s charizmatem. Ten se tady bohužel nedostavil. Jinak, nevím, zda hrál Bolo jinou kladnou roli, ale vůbec mu to neuškodilo a docela mu role sedla. Pár scén je opravdu drsných, ale jinak je to slaboučký film. 20% - 1*

Smrt krásných srnců (1986)

Ota Pavel je legenda! Rudolf Hrušínský taky. To nemohlo dopadnout špatně. 85% - 4****

Sněženky a machři (1982)

Lyžáky za totáče prostě měli svoje kouzlo. A tenhle film to jasně dokazuje. :-) 70% - 4****