Cesta (2009)

Co se mi líbilo: Nejpochmurnější atmosféra ze všech postapokalyptických filmů co jsem kdy viděl, famózní výkon Vigga Mortensena, skvělá ponurá vizuální stránka filmu. Zápory: nevysvětlení katastrofy divákovi (v úvodu Viggo říká, že přišel záblesk a pak otřesy. Z toho usuzuji, že to pravděpodobně byla srážka s tělesem z vesmíru), nevysvětlení smrti Charlize Theron. Suma sumárum: pro žánrové fanoušky (mezi které se řadím) je The Road téměř povinnost! 70% - 4****

Cesta do Ameriky (1988)

Jedna z nesmrtelných komedií 80 let. " .. Váš královský penis je čistý, výsosti... " 90% - 5*****

Cesta do pravěku (1955)

Karel Zeman je pro mě režisérský bůh. Jeho filmy jsou vytříbené lahůdky. Cesta do pravěku jim všem kraluje. 100% - 5*****

Cesta do ráje (1997)

Myslím, že šlo z tohoto tématu vydolovat víc. Celý film se vezl ve stejné vlně a ani v závěru nepřišli žádné dějové zvraty. Těch "žluťákům" co tam mlátili ty ženský bych rozkopal držku!!! 50% - 3***

Cestománie (1999) (seriál)

Už samotná znělka Cestománie, člověka donutí vypnout mozek a nechat se unášet cestovatelským srdcem po celém světě, poslouchat příjemné a vtipné povídání Štěpánové s Vladykou a kochat se nádhernými přírodními scenériemi... 100% - 5*****

Cirkus Humberto (1988) (seriál)

Nebýt posledních pár epizod, které nemají tu správnou cirkusovou atmosféru, tak by mé hodnocená bylo velmi vysoké. Tenhle seriál ukazuje dva Geniální umělce - Josefa Kemra a skladatele Karla Svobodu. 85% - 4****

Cliffhanger (1993)

Ač jsem Sylvesterovo dlouholetý fanoušek, tak tohle je jeden z mála filmů s ním, který si opakovaně nepustím. Pár scén má svojí kvalitu, ale přijde mi to trochu "přitažené za vlasy" a místy dost nudné. 55% - 3***

Constantine (2005)

Originální, vizuálně skvěle ztvárněný film, který má výtečnou, temnou atmosféru. Konečně někdo natočil peklo asi tak, jak si ho představuju. 85% - 4****

Copak je to za vojáka... (1987)

Tohle jsem snad viděl víckrtá, než Mrazíka. :-) Roden je v roli uvědomělé "gumy" skvělej. Na svůj rok výroby to má překvapiě svižný tempo. 60% - 3***

Cosby Show (1984) (seriál)

Skvělej a zábavnej seriál! Už jen když začal Bill tančit při úvodních titulkách, tak jsem se řezal smíchy ... 85% - 4****