Tea Break (2005)

Mega pecka, skvěle sem se bavil. Svačinka mi pěkně uběhla :) 4,5 pecek z 5ti.

Laid to Rest (2009)

Vyvražďování za 5, herecký výkony za 2, děj 2, nic víc nemůžu asi dodat, dokoukal jsem to jen abych viděl co "rejžu" napadne zase za úchylárnu jak někoho z provodit ze světa :) U mě 55%

Jezero smrti (2008)

No nevím no ale ale můj pocit z tohoto filmu je, že se někdo snažil natočit brutální chování dnešní mládeže a neměl k tomu daleko. Extrémní, brutální ale jako horror mi to nepřišlo. Nic víc nic míň co k tomu dodat. 3* jen za to že se po ukázalo na to s čím se může člověk dnes setkat kdekoliv.

Rec 2 (2009)

Tak nějak jen krátce, u jedničky jsem byl opravdu chvílemi strachem vyklepanej a dal jsem jí 5* ale dvojka mě nějak vůbec nedostala do toho jak bych čekal. Bylo to akčnější sem tam nějaká ta snaha o vtip ale k hororu to mělo podle mě docela daleko ale nemůžu říci že jsem u toho spal, spád to mělo. Chování postav bylo někdy směšné, myslím tím že ty venku když věděli co se tam stalo něž tam pustili jakoby tu zásahovku ( jestli se nepletu 3 + 1 co jenom točil ) tak by asi v realu tam poslali celou armadu ale to je můj pocit a asi se tam najde i více věcí ale je to film a beru to. A ještě jedno ponaučení hlavně pro mládež - nelezte někam když to tam neznáte protože nevíte během kolika vteřin se můžete dostat do pořádných sra*ek :)

Casino (1995)

Sága Kmotr, Mafiáni a podobné filmy mě dostali ale tenhle film mě dostal asi nejvíce, není tam ani jeden kousek který bych z kritizoval. Nic víc nemůžu dodat protože tu každý už toho napsal tolik že bych se opakoval, jen asi to že k těm to filmům přícházim na chuť až ted a docela toho lituji.

Avatar (2009)

Pro mě neskutečný zážitek, když jsem vidělo trailer tak jsme byl hned v prvních vteřinách uchvácen něčím co jsem ještě neviděl a nemohl se dočkat toho co uvidím v celém filmu. To co jsem viděl potom na plátně a ještě ve 3D projekci tak jsem nemohl uvěřit že něco takového se dá vůbec natočit, pro mě neskutečná digitální megalomanská bomba která asi nebude jen tak něčím překonána. Ale musím ještě neco dodat, James Cameron je sice jeden ale podle mého názoru příběh byl tak jednoduchý že kdyby to točil někdo jiný (ještě že k tomu nedošlo) tak si myslím že by z toho udělal jen 90 minutovou pohádku na kterou by si za pár měsíců ani nikdo nevzpomněl. U mě za *****

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Když jsem byl mladší a viděl jsem tenhle seriál po prvé tak mě to vůbec nic neříkalo ale po nějaké určite době jsme seděli někde s kamarádama (mam dojem že to bylo z rovna v internetový kavárně a někdo to tam pustil) a tak jsem se zaposlouchal do jedné geniální hlášky která přebíjela další a další a v tu chvílí jsem si uvědomil o co jsem celá ta léta vlastně přicházel. Prostě něco jedinečného co nemá konkurenci. Někdo se dívá večer před spaním na Mash, já si pouštím Red Dwarf a můžu klidně pořád dokola. U mě za *****

REC (2007)

Tak tento film mě opravdu dostal do úzkých, už po prvních 15 minutách jsem věděl že z křesla mě jen tak nikdo v klidu nedostane. Zombie horrory moc nemusím ale tento natočený jako noční reportáž z hasičského prostředí že to vypadalo opravdu reálně, musím uznat že jsem byl ještě hodně dlouho rozklepaný po konečných titulcích. Nejvíc mě dostala asi scéna v posledním patře jak "chudák" kameraman leze na půdu aby z jistil co tam je a i když jsem věděl že si tvůrci filmu na diváka něco připraví tak jsem stejně s křeslem které má minimálně 40 kg odlítnul od monitoru asi metr :-))) Tento film doporučuji, opravdu krvelačná jizda se stupňující se tendencí až do úplného závěru kde krev tuhne v žilách čím dál víc a víc. Viděl jsem to ve španělském znění s titulky a nedoporučuji jinak, originál je originál. U mě za *****

Paranormal Activity (2007)

Když jsem se dozvěděl o tomhle filmu podobajícímu se horroru typu Záhada Blair Witch, [REC], Cloverfield, tak jsem to musel mít, tohle prostě můžu. Když jsem ho shlédl sám doma tak jsem ho ohodnotil 4 hvězdami. Ale s odstupem času si říkám že na tom vlastně nic moc nebylo a nevím jestli to byla chyba nebo ne když jsem na to šel kouknout ještě do kina jelikož jsem se dozvěděl že to má 2 konce. Buď to bylo tím že vlastně celý film je jedno a to samé až po posledních 10 minut a nic už mě nemohlo překvapit a nebo že jsem si uvědomil že se tam nic vlastně neděje jen tomu filmu dal atmosféru zvuk a pár ran do zdi. Záhada Blair Witch a [REC] byl pro mne o mnoho lepší zážitek. Teď už za ***