Merlin (2008) (seriál)

Jednání postav silně dementní - poslední série v tomhle nasazuje korunu snad všemu (a totálně nelogický WTF konec je pomalu na odpad). Předvídatelný děj také není žádné velké terno. Na druhou stranu chemie mezi herci je super a slovní přestřelky slušně baví a fungují. Slabší triky a to, že se to celé odehrává někde v generickém lese, je detail. Vrchol seriálu je asi 3 / 4 sezóna, pak to jde dolů.

Ragnarok (2013)

Nebylo to špatné, ale mohlo to mít trošku větší tempo a hustší atmosféru. Plus, první norský film, co jsem viděl :) 60%

Biskupova žena (1947)

Příliš rozvleklé a vtipu je tam poskrovnu.

LEGO® příběh (2014)

Neskutečně našlapaná pecka. Batman hlásí jak o život, Vitruvius správně mystický a finální zvrat ... Everything is awesome => 100%

Lidský terč (2010) (seriál)

Příjemná oddychovka, která se nebere vůbec vážně. První sezóna byla lepší než druhá, každopádně škoda zrušení. Btw. pěkná úvodní znělka :)

Vyšší zájem (1996)

Předvídatelná nuda, kterou ani herci nespasí.

Dům loutek (2009) (seriál)

První série se mi líbila, nicméně zrychlené tempo a podivné zvraty druhé sezóny poslalo seriál hodně dolů, kamsi do B vod.

Sněžný drak (2013) (TV film) odpad!

Nekoukatelný shit... "Princi, máte padáka..." Scénář děravý jako cedník, herci ala ochotnické divadlo a plno WTF momentů.