Zabití posvátného jelena (2017)

Kvalitně natočená kokotina. Lanthimos by se měl raději věnovat režii a psaní scénářů nechat na někom jiném.

Síla života (2014)

Mám rád dobrodružné westerny, ale tohle fakt ne. Tommy Lee Jones by měl radši zůstat jen u hraní. Slabší 2, 30%.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Čekal jsem hodně málo. Čekal jsem jednoduchou romantickou komedii, ale nevím, nějak mě to bavilo. Možná jsem na to koukal v rozpoložení, kdy bych ocenil cokoliv. Ale přišlo mi to jako celkem milý romantický film, který mě nenudil. 60%

Ant-Man (2015)

Nejsem moc fanda Marvelu a komixů, ale tohle mě bavilo. Je to super zfilmované, navíc Ant-Mana hraje sympaták. Film nepostrádá ani vtip, je udělaný tak, že je ideální ho vidět s potomkem. Za mě 70%.

Láska a jiné závislosti (2010)

Nemusím moc Anne Hathaway, ale v tomhle filmu se mi hrozně líbila. Ta role ji celkem sedla, navíc se k sobě s Jakem skvěle hodí. Dejme tomu první polovina filmu byla taková průměrná, ale jak se začínájí lépe poznávat a některé věci plavou na povrch, tak šel pocit z filmu o stupeň nahoru. Skvělá romantika zasazená do těžkého života s nemocí. 80%

Život je jen jeden (2011)

Indické filmy zrovna nevyhledávám, na tento jsem narazil náhodou, nebo vlastně díky Detoxerovi. Trošku jsem se bál ze začátku toho nádechu jižanské telenovely, ale ten pocit celkem rychle odešel. Miluju road movie, filmy kdy člověk někam vypadne a protřídí si myšlenky, ujasní si co od života chce a co je pro něj důležité. Mimo to jsem jsem dostal i slušnou dávku romantiky zamotané do příběhu tří starých kamarádů. Mohlo to být jen trošku kratší a ne tak přeslazené. 84%

Pád do ticha (2003)

Super a inspirativní příběh o lidské touze po přežití. Ale zfilmovat to šlo určitě o dost lépe, takže jako celek to nepůsobí tak jedinečně. 80%

Labyrint: Útěk (2014)

Zklamal závěr a vysvětlení celé situace. Díky tomu vypadá film hloupě. Ale čert to vem, mě to bavilo a to je hlavní. Rozhodně jsem se nenudil, nápad je to originální i když ne zrovna dokonalý. 70%

Zkouška (2009)

Snaží se za každou cenu překvapit i na úkor reálnosti. Celkem napínavé to bylo, ale ten závěr mě trochu zklamal. 60%