Rapl (2016) (seriál)

První serie - paráda. Ale to, co se teď děje v druhé serii, to je hrůza. Stal se z toho sluníčkářsko-kavárensko-vítačský seriál. Chce se mi blejt. No a dnešní dil 2/9, úplná paráda - hodní arabáši (až na jednoho) a zlí běloši, hlavně autobusáci, ti jedni rasističtí hajzlové 😂

Druhá republika (2018) (TV film)

Toto je dokument, který by se měl povinně promítat ve školách. A nejenom tam. Hodně současných ignorantů by se mělo taky na něj mrknout.

Tátové na tahu - Epizoda 1 (2018) (epizoda) odpad!

Stupidní. Snůška nelogických nesmyslů. 1. září kvetou stromy, řidič autobusu uneseného 6ti letými dětmi!!! je úplně v pohodě, zatímco na otce dětí je pohlíženo jako na zločince, matky dětí se chovají jako krávy (úplně všechny) a otcové jako idioti. Nevím, proč ředitelka čeká uprostřed cesty, na to až ji srazí autobus. Proč hokejista zastavuje autobus tak dlouho, že mezitím stihne projet rondl a vrátit se na misto odcizení busu... A to není zdaleka všechno. Aspoň vím že je to další věc, kterou nemusím sledovat. 1 díl stačil az nad hlavu.

Bůh s námi - od defenestrace k Bílé hoře (2018) (TV film)

Co to má být?!?! Myslel jsem, že se přiučím něco z dějepisu. Ale je to jeden velký nudný zmatek (nebo zmetek?) Tvůrci se chtěli umělecky realizovat, tak vymysleli tento paskvil. Prostě budeme vytvářet umění za každou cenu, i kdyby se na to neměl nikdo dívat. Celkově, prostě katastrofa. Byla tam vidět nějaká snaha o bojové scény, ale byla to jen snaha. Hlavně, aby to moc nestálo... Jedna hvězda za kostýmy.

Bába z ledu (2017)

Asi nedosahuji kvalit zdejších vyspělých filmových kritiků, ale z mého pohledu byl film o ničem. Charakterní bába z ledu si vychovala takové parchanty, jaké si vychovala, což je divné, vzhledem ktomu, že ona je celkem normální. Slepice na stole, která skoro nikomu nevadila ??? A explicitní sexuální scéna (mimochodem naprosto zbytečná).... Nevím, jestli se mi chtělo blejt, nebo smát. Překonává to snad jen Švorcová s Haničincem

Specialisté (2017) (seriál)

Katastrofa. Herecké výkony šílené (hlavně Prachař, ale bohužel i Štáfek a jiní). Vysvětlování triviálních věcí sami sobě, aby tomu přece ten hloupý divák porozuměl... Nelogické chování zločinců, vyšetřovatelů a vlastně i ostatních lidí. Odpad nedávám jen proto, že si myslím, že se najdou i ještě horší produkty filmového průmyslu

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série)

Paráda. Konečně jsem se díval na český (i když jen z jedné čtvrtiny) film, který mě bavil a těším se na druhý díl. Bylo to výpravné, herci mě neprudili, prostě mě to bavilo. Nejsem dějepisec, takže odchylky od skutečnosti celkem nepostřehnu, naopak, něčemu se přiučím :-)