Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Nesouroda, nelogicka blitka, ktera si z prdele taha obri flotily, svetelny mece a dalsi propriety. A i kdyz se Finn, Poe a Rey snazi, aby byli novym Lukem, Hanem a Leiou, maji asi stejnou sanci jako trabant v zavode 24 hodin Le Mans. V podstate zadna z postav nove trilogie neobhaji svoji existenci. Tohle si Hvezdne valky vazne nezaslouzily. Jedna hvezda je za hezky vizual a hudbu Johna Williamse.

6 underground: Tajné operace (2019)

Solidni akcnak, jen je trochu na prd, ze ten nejvetsi narez je prvnich dvacet minut a ne finale, jak by bylo zahodno.

Rambo: Poslední krev (2019)

Slaby tri hvezdicky. Nerad to rikam, ale toho mudsrovani uz je presprilis. A kdyz se Rambo snazi asi ve dvou tretinach filmu projevit zdrcujici zarmutek, tak jen vypada, ze ma opravdu vleklou zacpu. Poradnej masakr je az cca poslednich 20 minut, zbytek je v podstate zbytecna vata.

Souboj s rodinou (2019)

Prekvapive zabavny kousek s paradnim obsazenim. Chvilemi zabavne, chvilemi dojemne, celkove na vlne pohody a energie.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Je to ukrutna chujovina, ale je to dikbohu extremne zabavna chujovina. Rockovi a Stathamovi to slape, akce je vyborna. Ale nejvetsim tahakem je Vanessa Kirby, ktera si svym vykonem hlasite rekla o nejaky vlastni vysokorozpoctovy a explozivni kousek. Pokud mate radi Rychle a zbesile poslednich let, tak tady budete jako doma.

John Wick 3 (2019)

Je to porad velmi dobrej akcnak, ale uz mu proste chybi ten wow faktor... A ta radoby mytologie tajny spolecnosti zabijaku mi spis leze na nervy, nez aby me zaujala... A to rozhodne autori v planu nemeli.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Pro me osobne zklamani, Homecoming byl proste mnohem lepsi. Body ma druhy Spajdy s Tomem Hollandem za potitulkovou scenu, ktera mi bez nadsazky vyrazila dech. Well played.