• Romantický

Yeogosaeng sijipgagi (2004)

Bizarní na všech levlech, ale koukatelná a úsměvná Béčkovina.

Válka o planetu opic (2017)

Enšpígl to ve svém komentáři vystihnul celkem přesně. Začátek parádní, hudba úžasná, ale jinak průser.

Upír romantik (2015) (seriál)

Vydržela jsem to do 8. dílu, ale... to se prostě nedá.

Sungnan byeonhosa (2015)

Hodně povedené, skvěle napsané i zahrané. Plusové body za závěr.

Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (seriál)

Skvělá záležitost - vtipné, romantické, skvělé obsazení. Rozhodně doporučuji podívat se na 20dílnou verzi, protože jinak člověk přijde o spoustu dobrých a vtipných scén :-)

The Graham Norton Show (2007) (pořad)

Nejlepší "chat show", jakou jsem kdy viděla. Zhlédla jsem všechny díly, některé i víckrát. Naprosto skvěle koncipovaná show, ve které se doplňují méně i více známé celebrity. Graham je vynikající moderátor, miluji jeho hlášky, grimasy a ten jeho smích... no luxusní. Kam se hrabou trapné amícké talk show.

Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)

Tak tohle byla jízda, na kterou jen tak nezapomenu. Rozhodně si to vysloužilo post v mých oblíbených seriálech a až budu emocionálně schopná, tak to znovu celé zkouknu. A pak znovu. A znovu. Už jen to obsazení je skvělé lákadlo, ale upřímně samotný děj, charaktery a kompletně celé provedení a vývoj - dokonalé, do-ko-na-lé. A závěr? Lehké zašeptání příslibu shledání v současnosti mi vyrvalo srdce z těla :)

Láska za svitu měsíce (2016) (seriál)

Začátek byl úžasný, postupně se to ale přehouplo do "vážnější" polohy, kterou podle mě zase tak obstojně tvůrci nezvládli. Je to na lepší průměr.

Love O2O (2016)

Nejprve jsem viděla stejnojmenný seriál, takže mě to nutí tyto dva počiny porovnávat --- spoilery nevyhnutelné! Film je pro mě tedy lepší volbou - Wei Wei je ve filmu skvěle napsaná i zahraná. V seriálu z ní udělali jen pipku, která za sebe vše nechá řešit svým všemocným boyfriendem, z jejího snu stát se herní vývojářkou nějak v té spleti 30 epizod sešlo a jediné, co byla schopná dělat, je objednávat jídlo a starat se o to, aby pánové, kteří se těm hrám věnují, měli co největší pohodlí. Ve filmu je to vážně rovnocenné partnerství jak ve vztahu, tak i v práci, kdy hlavním cílem prostě není se jen dobře provdat a hezky vypadat. Další věc, která mě na filmu potěšila - Xiao Nai nebyl jen hezoučký stoik, který měl hafo peněz a nebylo možné ho napálit a nikdy nevyjádřil žádné emoce. Naopak realisticky začínala jeho firma skoro od nuly, pěkně s nimi vyje*ali, a dokonce mu i ta slzička ukápla! KONEC SPOILERŮ Vřele doporučuji tento příjemný film, který je kombinací počítačové hry a vysokoškolského románku. Rozhodně neurazí, ba naopak :)