• Romantický

Avengers: Endgame (2019)

Ano, bulela jsem na konci, ale pořád to bylo takové nijaké, moc roztříštěné. Lepší průměr na závěr. Fňuk.

Robin Hood (2018) odpad!

Strašný. Otřesný. Šišlání, kožený kabátky a vyvalený kozy. Je mi líto těch peněz za kino.

Black Panther (2018)

Mmmm tak já nevím. Mělo to fajn vychytávky, ale přistihla jsem se, že se vlastně strašně v tom kině nudím. Takový film o ničem. Potrhlého záporáka mi zabili moc brzo a zůstal už jen takový nijaký negřík, který ani neměl moc prostoru ukázat, co vlastně jako tak záporného umí. Ehm, ehm. Za mě nuda, pruda.

Kilmi, hilmi (2015) (seriál)

Hlavní hrdinka byla poměrně otravná, ale kvůli Ji Sungovi to opravdu stojí za to - úžasné herecké výkony, hlavně když na scénu přišla Yo Na :D

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

LOL. Bacha na spoilery - Kde začít? Tak třeba u děje. S*ačka! Jako zabrat půl filmu tím, že snahou o "vyřešení" problému všechno podělaj, takovou trapnou vycpávku jsem naposledy viděla snad jen v Suicide Squad. Navíc tady ani není žádné poučení - drahý kapitán Poe si pořád dělá co chce a nikdo mu to očividně nezazlívá. Prostě přeskočíme to, že všechno podělal, důležité je, že se nám líbí. Příběhově se tam v podstatě nic, ale vůbec nic nestalo. Pro jakýkoli vývoj charakterů není prostor, hlavně ať tam narvem cool vycpávku. Tfuj. A další věc - opět trapná vykrádačka předchozích dílů se smrtí Snokea. Jako vážně? Takhle snadno? Oukej... Další z věcí - postavička Kylo Rena se jeví jako ukřivděnej spratek. Nevím, jestli to je hercem nebo napsáním postavy, ale prostě ubohé. Fakt ubohé. Čekala jsem od toho víc, hlavně asi konec dělení na černou a bílou, což se chvíli nabízelo mezi Benem a Rey, ale opět nic a nic. A výcvik Rey? Opětovně pohrdavě LOLuji a nebudu to víc komentovat. Já jsem si z dalšího pokračování SW do gatí opět neucvrkla a silně pochybuji, že závěrečný díl bude jiný.

20segi sonyeonsonyeo (2017) (seriál)

Feel-good seriál, po kterém chvíli zůstane příjemná atmosféra, ale do paměti se mi úplně až tak silně nevryje. 3,5*

Oneului yeonae (2015)

Bohužel zklamání - a naprostý souhlas s komentářem od Jirka_Šč

Nevěsta boha vody (2017) (seriál)

Jak tohle mohl někdo přirovnávat ke Goblinovi? LOL. Postavy jsou nezajímavé, příběhově je to na nule.