DoktorKA (2014) (pořad)

Ta soutěž na konci první části byla už fakt dost chaotická. Ale jinak to jde svižně, stručně k jádru věci a určitě to bude mít preventivní účinek na spoustu lidí........a prostě nežerte pořád ty koláče a rohlíky !!! a taky se kurva aspoň trochu hýbejte !!! a do prčic jaktože si nekontrolujete cecky !!!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013) odpad!

....tak z tohoto filmu mě bylo opravdu fyzicky špatně :/ dost divně mi začínalo být už při pohledu na toho medvědího člověka s odporným (pro Jacksona typicky) vykuleným pohledem a neupraveným obočím. Někde u sudů, jak tam poskakoval ten plavovlasý teplouš s lukem a nekonečným množstvím šípů, se mi začala silně motat hlava. Hned při vjezdu do jakéhosi odporného jezerního města mě začalo nadavovat a při pohledu na starostu jsem bez rozpaků hodil šavli :/ pak jsem to znechuceně vypnul :/ prostě jsem se nechtěl ještě zechcat a dosrat :/ neskutečně odporný film

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad) odpad!

funící velryba dvě minuty před infarktem "blijící smajlík"

Míň je víc (2015) (pořad) odpad!

za zakoupení této otřesné dementní soutěže je zodpovědný tento pán : Václav Kvasnička, vedoucí centra převzatých pořadů

Nedotknutelní (2011)

Ten film bohužel opravdu není podle skutečné události. Možná velmi vzdáleně (asi tak 3 miliony světelných let) si vzal za námět nějaký opravdový příběh. A to si z toho příběhu vybral do scénáře opravdu jenom ty nejzábavnější chvilky ze života plného pokaděných plenek. Kdo někdy měl v rodině někoho nemohoucího chápe proč píši takový koment. Nicméně je to tak pěkně pozitivně natočeno a chvilkami velmi vtipně, že pod tři hvězdy nemůžu jít :) no možná i časem ještě jedna hvězdička přibude. A v rámci stárnutí a nutnosti optimistického oblažování mysli a duše, to bude jednou možná i za pět ;)

Hráči (1998)

extrémně předvídatelný film...přesto pobavil

Sportovec roku 2014 (2014) (pořad) odpad!

....škoda, že nebyla kategorie pro největšího debila roku :/ Pokorný by si určitě cenu zasloužil

Mise (1986)

Ta kamera je čistočistá genialita. To je jak kdyby každý jeden záběr vyprávěl malý příběh, který plynule posunuje celý film dál a dál. Ale ono je to i dané tím, že režisér poskytl kameramanovi snímat tak skvělé obrazy. Perfektní střih, někdy i s prolínačkami podtrhuje tento mimořádný kousek. Hudba navozuje atmosféru a herecké výkony jsou obdivuhodné se všemi vnitřními boji. Některé otázky a i odpovědi, které film zobrazuje, by nemusely být vůbec vysloveny hlasem vypravěče. Ale děje se tak jen párkrát. Šest hvězd.

Transformers 3 (2011) odpad!

dokázat se na něco takového dodívat až do konce je pro normálního člověka prostě až na samé hranici fyzické možnosti....možná to Bay natočil na zakázku pro CIA, aby to mohli používat jako mučení v Guantanámu :/

Medvědí rodina a já (2011) (seriál) odpad!

Totálně diletantský přístup k tématu. Ten kudrnatý chlap sedí v lese, hraje si s medvídětem a říká mu "to bys neměla si se mnou hrát, hihi, no tak Naděje běž už, hihihi, neměla by sis zvykat na člověka, hihi, Naděje běž už za mámou" No do řiti, tak je dobré, že si to ten kretén aspoň uvědomuje. Ani neřeším zinscenované prvky, jakože lovci jsou všude okolo a pod posedem jakože zapomněli výstražnou loveckou vestu. No a na druhý den se jakože dozví, že někdo odpráskl sledovaného medvěda a nechal ve schránce výzkumníků jenom vysílačku. Zahrané zvlhlé oči a klasický proslov o zlých lovcích. A na závěr dokumentu nemohla pochopitelně chybět už klasická věta : Měli bysme se od medvědů pořád co učit. To už neřeším vůbec a pálím tam od pasu odpad ! Nazdar bazar !