Machete zabíjí (2013)

ak nááááhodou RR pomýšľa na pokračovanie, nech sa vráti mysľou k origoš Machete..mám totiž pocit, že inak to pôjde od mačety k žabykláču (Danny je v tom nevinne!)..60 %

Drsňačky (2013)

nudu som nezaregistroval..a hoci Bullock nemusím, tu som ju vcelku dobre zniesol..McCarthy bola odlišnejšia, súhlasím a u mkňa i viac bodovala..:)

Řežba v Tombstone (2013)

Danny, Danny..ta co ci budzem hutorec..pokaj še, naj še na tebe cešim a še rozhodni, budz tote mačeti abo toti kolti..!! toto bulo tak za pejdzešat percent..

Repo Men (2010)

nie vyslovene zlé, námet FAKT dobrý, ale...a to "ale" zapríčinilo 60 %..

Naprostá sebedůvěra (2012)

duo Steve(n) naznačilo (ne)kvality filmu..ale - dalo sa..na Oscara ani náhodou, no videl som už aj horšie snímky..našťastie som nečakal dojímavý záhul s romanticky vyzerajúcimi metrosexuálmi v medzinoží uplakaných seba-samých-nachádzajúvšich intelektuáliek..55 % a *** navrch..

Machete (2010)

klasický Rodriguez..klasický Trejo..a okolo poskakujúci Robo, Števo, Miška a ďalší...kto nemá rád Dannyho, nenájde na filme veľa pozitívneho, kto ho rád má, nebude sklamaný..75 % (i ja zabúdu na Biľét na Vegas:))

Pot a krev (2013)

správna dvojka (Mark mi tu sadol rovnako ako s Denzelom v 2 guns)..vtipné, láskavo drsné, plné zmrdov (ako tu voľakto o postavách napísal:))..zabavilo, 75 %..

Empire State (2013)

ak už vidieť Dwaynea, tak to radšej v Pain & Gain..tento príbeh ma veru nenadchol, nepobavil..50 %..

Pan Nikdo (2009)

probůh..proč já, právě já??? niekde medzi 50-60 %..a možno mi len ušlo "posolstvo"..vďaka Bohu, že nič iné :)

Lovci zločinců (2011) (seriál)

áno, pilot nebol ukážkou niečoho výnimočného..ale ďalšie epizódy dokážu diváka zaujať (písané po zhliadnutí prvej série), a keďže kladní hrdinovia získali v priebehu sezóny do arény hlavného bad-guya - teda prepojenie do budúcnosti je možné ..uvidím, akú cestu si Elias po uväznení nájde, aby sa opäť stretol s Johnom a Finchom..samozrejme, pravdepodobne aj naďalej bude prebiehať naťahovanie sa s večne (charakterovo) zašpinenými boys and girls of government and rôzne-trojpísmenové-skratky-companies..pre mňa je (písané s určitou nadsázkou :)) potešujúci hlavne fakt, že Jimi Caviezelovie naozaj dokáže rozprávať aj inak, než huhňavo a aramejským prízvukom (tomu sa mi nechcelo veriť ešte začiatkom roku 2013, kedy som po ukrižovaní videl ďalší jeho film, Tranzit /2012/, teda skôr než tento seriál)..after the first season **** / 75 %..