Drsňačky

Heat, The

Komedie / Akční / Krimi

USA, 2013, 117 min (Director's cut: 120 min)

Přesně tenhle film jsem potřeboval. Příjemnou komedii, která sice postrádá na originalitě, ale za to zase nabídne kupu prvotřídních scén, u kterých se div neposeru smíchy. Sandra a Melissa jsou naprosto boží dvojka. Jsem rád, že také konečně někoho napadlo udělat dvojku z dvou policajtek. Melissa sype jednu hlášku za druhou a Sandra se postupně přidává na její stranu. Celý film je tak jedna velká smíchová pecka, která zároveň neušetří ani milovníky akce. Přiznám se, že vážně nevím, co zdejší dvouhvězdičkoví borci od tohodle filmu čekali. Vážně se mám stydět za to, že jsem se u tohoto filmu smál nebo mám u takového filmu řešit, jak moc šablonovitý je? A vážně si nad tím vším mám lámat hlavu? Já si myslím, že účel této komedie je především vypnout a tak to také v mém případě zůstalo. Čtyři hvězdičky naprosto zasloužené.(23.6.2014)

• Cervenak

Nudné buddy klišé v podaní najotravnejších herečiek súčasného Hollywoodu. Bez chémie, bez tempa, bez gradácie. Dal som tomu šancu kvôli Feigovi, ale na jeden dobrý gag pripadá asi 10 minút hysterickej hlušiny. Fakt nie.(17.7.2013)

Zdálo by se, že stokrát obehraná zápletka, založená na protichůdných parťácích ve službách zákona už nemá co zahrát, ale ono olé, má. Originalitou se tady sice nehýří, zato humorovody tečou plným proudem i když ta tlustá matka pluku mě byla od počátku sympatická asi jako učet za elektřinu, tak se jí musí nechat, že v šampionátu hláškování by obsadila medialové pozice. Sandy považuju za jednu z nejtalentovanějších komediantek současnoti, takže jsem si jen ověřil, že pokud jde o humor, tak na Sandy je prostě spoleh. Navíc se mě líbí, že se jako ženská nebere až tak vážně a umí si udělat prdel i sama ze sebe. Pokud jde o vyvolávání hahaha zvuků, tak film působí jako velmi vytrválý a kvalitní vyvolávač a od komedie fakt nečekám, že mě naučí matematiku.(22.6.2014)

Rozpočet $43miliónovTržby USA $159,581,587Tržby Celosvetovo $230,781,587Tržby za predaj Blu-ray v USA $14,231,713 //počet predaných kusov 670,284Tržby za predaj DVD v USA $25,145,306 //počet predaných kusov 1,483,102║ tak toto je v USA hit?? fakt riadny podvkus tam musia mať, absolútne režisérsky amatérska suchopárna schématická banálnosť kde Sandra Bullock hrá fakt otrasne bez chuti, len sa tam premáva, občas nejaký ten frk výjde ale prevažne dosť ťažká otravnosť, ruky preč /videl v kine: 25%/ __moja recenzia(3.8.2013)

Překvapivě plné opravdu vtipných a výborných gagů. Např. scéna kdy Sandra Bullock provádí naprosto zbytečnou tracheotomii je fakt vtipná a takových tam je více. Navíc je to hypernekorektní a nejpoužívanější slovo je píča. Jenže je to bohužel strašně dlouhé a tím pádem to chvílema drhne a neodsejpá. 120 minut je na takovouto prvoplánovou komedii fakt moc. Ale na to, jak strašlivou píčovinu jsem čekal, je to opravdu super film.(21.11.2013)

• Nathalie

Jeden z těch pekelných filmů, kdy se stydíte i za ta dvě uchechnutí, co z Vás omylem vyšla.(25.9.2013)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,184 // Otvárací Víkend v USA: $39,115,043 //(2.7.2014)

Já jsem se bavil.(6.10.2013)

• choze

Šablonovitá holčičí buddy movie se stopovým množstvím akce, která díky nulovým ambicím a díky tomu, že na Sandru (byť klasicky nevtipně přehrávající) se dobře kouká a Melissa celkem hlásí, obhájí průměrnou známku.(26.10.2013)

• genetique

Naozaj nechápem stupiditu amerického publika, keď z túto rádoby-komédiu dokázali nakŕmiť toľkými zelenými bankovkami. Až taký problém by to nebol, pokiaľ by bol príbeh akási paródia policajného prostredia. Bohužiaľ tento film však tvorcovia mysleli naozaj vážne a miestami som sa naozaj cítil trápne - hlavne za samotných hercov a v neposlednom rade aj sám za seba. Naozaj som sa snažil, rovné dve hodiny som sa snažil prísť na chuť tomuto humoru. Humor, ktorý je postavený na rozdielnych povahách policajtov je vďačným objektom scenárostov, toto je však dvojhodinová uvrešťaná smršť nevkusných narážok a nevtipných žartov. Táto dvojka mala totiž k sebe tak blízko ako američania k zdravému životnému štýlu, chémia tu absolútne nefungovala. Dokonca som im ich postavy neveril ani kým narazili vo filme jedna na druhú. Scenáristi by mohli pochopiť, že fuck-ovanie stále dookola už dávno nie je terno. Po tom všetkom do toho v závere bez hanby vopchajú nejaký pokus o dramatické vyvrcholenie, tak tu už končí všetka sranda. Dobrý výber hudby a tých pár scén, ktoré ma rozosmiali za to ale naozaj nestáli. Je množstvo filmov, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť oveľa viac. 35%.(19.1.2014)

Oddychový snímek si neklade vyšší ambice a tak je třeba ho také brát. Má spoustu vtipných momentů, není to zdaleka debilní, jak by si možná mnozí mohli myslet, ale ani to neoplývá nějakým super chytrým humorem. Standardní americká komedie určená spíše ženskému publiku s drsně hláškující Melissou McCarthy a klasickou Sandrou Bullock, která vám přijde chtě nechtě fajn. Její přeměna ze suchopárné kancelářské krysy na sexy akční agentku vůbec nenudí a vy se prostě bavíte. Tak to má sakra být. Žádný moralizování, žádný pseudointelektuální kecy o nesmrtelnosti chroustova hledání ztraceného času. Čistá sranda, kde chlapi jsou pitomci, agenti i padouši, a dvě holky, které nejen lépe porozumí své tvrdé práci, ale hlavně samy sobě. To si takhle přijdu z rachoty domů, lopatu opřu o kuchařku, teda o manželku, poplácám děcka fankou po hlavě, zapadnu do důlku v gauči a právě u Drsňaček v klidu vyslopu svých pár lahváčů. O tom to je, chlapi, kurva že jo.(15.9.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Mám vrozenou slabost pro komedie i pro ozbrojené holky v maskáčích a o to víc mne mrzí, že jsem byl přinucen k tak nízkému hodnocení. Těch několik skvělých fórů z celkem povedeného začátku mne totiž celkem navnadilo, ale v nekonečné stopáži nakonec převážila trapnost a řešení problémů s rodinou, životem, prací či kocourem. Kdyby se zkrátka jenom hledaly šéfovy koule, používaly metody biče a biče či pohodově zneužívaly pravomoci veřejných činitelek, tak bych s hvězdami rozhodně tolik nešeřil.(26.10.2013)

• Botič

Stejně otravné jako Cop Out. Po Bridesmaids jsem od Feiga čekal něco víc, než jen rutinní komedii zbytečně nafouknutou do dvou hodin. Proč si Sandra Bullock od Slečny drsňák vybírá pořád dokola jednu a tu samou roli a jen výjimečně to prokládá něčím zajímavějším jako je Gravity? Jakoby se bála opustit svojí comfort zone!(6.10.2013)

Za mě 50%. A neudělám s tím vůbec nic. Je to prostě slabé, přitom by to mohla být opravdu paráda. Musel by to ale řežírovat někdo jiný a psát scénář jakbysmet. Prostě: Nevyužitý potencilál.(13.8.2013)

• cukorek

Na Sandru Bullock sa pozerám celkom rád, nie len kvôli jej výrazným črtám tváre, ale hlavne kvôli jej presvedčivom vystupovaní. Vie sa celkom dobre prispôsobiť svojím rolám, či sa jedná o komédiu (niekedy je náročné zahrať aj blbú postavu, tak aby sa ľudia pobavili), či náročný thriller, alebo kriminálku. Na druhej strane mi neskutočne leží v žalúdku Melisa McCarhy, ktorá pôsobí ako strašiak na poli, ktorý odháňa od seba všetko čo má nohy. Možno, že ona je spokojná s takými rolami v ktorých ju v poslednej dobe vidíme, ale na lepšie asi nemá, keďže sa pohybuje v kruhu najblbších a najnechutnejších postáv. Preto aj moje hodnotenie ostalo na hranici 40 %. Človek sa pár krát pri pozeraní aj zasmeje, ale pár krát ostane aj zhrozený nad duchaprázdnym a nezáživným prezentovaním niektorých scén.(30.10.2013)

Pár awkward momentů tady bylo, to jo, ale takhle jsem se už dlouho nenasmála. Utahování si s testosteronem nabitých buddy movies se Feigovi povedlo na jedničku.(6.10.2013)

• Pepinec

Tahle nepodařená ženská verze Smrtonosné zbraně má s vtipnou komedií společného asi tolik, jako okurek s peckovitým ovocem, navíc se bohužel jasně ukázalo, že Gravitace byla pouhý úlet. O Melisse nemluvě, ta by měla dodatečně profackovat rodiče, že jí dovolili stát se herečkou.(14.12.2013)

úplný a ničím zaujímavý priemer, ktorý o prsia víťazí pred inými podobne žánrovo ladenými filmami len tým, že ženské buddy komédie sú absolútne minoritná záležitosť (na poli tohto v 90-tych rokoch zabudnutého subžánru)(12.10.2014)

• Wacoslav1

Picovina ktera snad muze bodovat jenom u vymletyho a obezniho emerickyho publika tu tlustoprdku bych kopnul do toho jejiho odpornyho ritaku az by se tejden nevysrala Bullockova sice uroven jeste ma a stavu neztratila ale na to aby to zachranilo tuhle nevtipnou zoufalou kriplarnu je to kurevsky malo(10.8.2013)

• Spiker01

Bída s nouzí. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. Navíc je to děsně dlouhý. Takový filmy by neměly přesáhnout 90ti minut...A ten výbuch byl po vizuální stránce vážně příšernej...30%(20.10.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15