Vyměřený čas (2011)

Dobrej akční film, akorát námět ve mě vzbuzuje potřebu o tom trochu přemýšlet. Bohužel film je natočen tak, že není třeba přemýšlet a ani by u toho člověk vlastně radši přemýšlet neměl, protože by pak zjistil, že to ani filmaři až tak zas moc nepromysleli. Klidně z toho mohl být další Matrix. Takhle je to jen další akční film v řadě.

Maximální limit (2005)

Nevím čím to, ale ten film mě strašně, strašně nebavil. A dnes, po půl roce, už absolutně netuším o čem to bylo.. =/

Temný případ (2014) (seriál)

Rozjezd byl takovej pozvolnější, ale ten závěr? Pecka!

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Tak trochu si připadám, jak kdybych se dívala na dvouhodinovou reklamu. Reklamu na politický strany, z nichž ani jedné nefandím. Mimochodem John McClane by se moh přiučit něco o sestřelování lítacích strojů...

Jupiter vychází (2015)

Čtvrtá hvězdička za vizuální stránku filmu a sexy Channinga, jinak si myslím že se z toho námětu dalo vytřískat mnohem víc. Nebo mi možná úplně nesedl napůl vážný a napůl odlehčený ráz filmu, jakoby tvůrci nevěděli, kterou paralelu si vybrat a výsledek tak působí lehce nevyváženě.

Milenci ze severního pólu (1998)

První půlka filmu byla úchvatná. V druhé a zvlášť ke konci jsem měla pocit, že se dívám na jiný film. Hlavní hrdinové s věkem jaksi ztratili svou přitažlivost a to ne jen svým chováním, ale i vzhledem celkově.

Muž z oceli (2013)

Docela mi vadilo to neustálý skákání v čase v první části, za srdce mě nevzala ani Amy Adams, která má tak nevýraznej obličej, že kdyby mi hned po filmu zazvonila u dveří, tak mi to ani nedojde. Naopak hlavní hrdina... většího sympaťáka si snad ani nejde představit.. =) Docela mi to připomnělo Thora, ale jeho zpracování je o pár levelů dál.

Případ pro exorcistu (2015) (seriál)

Jako.... celý je to dost slabý, ale je to o to horší, že jsem z Olomouce!

Noe (2014)

Tohle že natočil Aronofsky?? Kýčovité efekty (po úchvatné Fontáně?), úplně mi nebyla jasná mez mezi "božími zázraky" a totálníma hovadinama, kterých nebylo zrovna pomálu, Noe ten byl na ránu, naprosto psychicky narušenej človek...