Železná lady (2011)

I přes velké téma a úžasné herce vznikl velmi nezáživný film. Jsem zklamaná.

Zkažená úča (2011)

Když jsem slyšela o tomhle filmu a viděla asi někde v kině trailer, byla jsem znechucená. I tak došlo na promítání a předsudky musely jít stranou. Skvělá komedie, výborně obsazená a baví i po několikátém shlédnutí.

Znovu a jinak (2011)

Dvě hvězdy za toho strašně roztomilýho pejska. Stejnou mírou jako mě bavila Cameron Diaz jako Zkažená úča, byla postava Charlize naprosto nesnesitelná a nudná.

Amazing Spider-Man (2012)

Aby natočili teenagerskou romanci, nemuseli toho prcka hned navlíkat do pavoučího kostýmu... Pro mě je Spidermanem Tobey a tečka.

Hezké vstávání (2010)

Zdejší hodnocení mě dost překvapilo. Film se mi nelíbil, hlavní hrdinka mi byla nesympatická, tak trochu na ránu, aby se uklidnila... A nelíbilo se to ani babičce, která ocení kdejakou romantickou blbinu.

Nebezpečné hry (1998)

Film v televizi, začátek mě docela zaujal, dobrý, dobrý, ale konec... to trošku přehnali.. =) Trošku moc

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nuda, s prvními díly pirátů to nemá nic společnýho. A konec jsem prospala. Možná za to mohl i český dabing, ale i tak mě samotný děj nijak nezaujal.

Hvězdná brána: Návrat (2008)

No beru to jako delší díl seriálu, jako samotnej film by mě to asi nezaujalo. Ale ten vypasenej O'Neill... =(

Pat a Mat (1979) (seriál)

Ano jen 2*, tyhle dva ňoumy, co všechno podělají, prostě nemám ráda... A neměla jsem ani jako malá.