Poslední závod (2022)

Já si uvědomuji že sáhnout na domácí sportovní ikonu je rovno svatokrádeži. Taky vím, že lidé byli otužilejší než jsme my dnes. Nicméně mi to nedá - to horalové doprdele nevěděli, že v horách se počasí může změnit z hodiny na hodinu??? Zbytečnější smrt jsem neviděla.

Místo zločinu České Budějovice - 40 růží (2023) (epizoda)

Ano, do čeho ty herce oblékají, je neuvěřitelné, nejlépe je na tom Noha s pruhovanými tričky. Něco jako malý Hřebejk...Že se na lodi nenajde kapka krve, tím spíš, že se ví, kde hledat - ležela tam dívka se zkrvaveným celým obličejem. Tím obličejem dolů. Tak já už fakt nevím. Už se scénář nepíše záběr po záběru???

Marťanské lodě (2021)

Nesympatická ženská postava, nesympatická mužská postava, příšerné písně, prázdný příběh.

Zrcadla ve tmě (2021)

Za zachycení nastudování a realizace úžasného baletního představení 4, za příběh 2.

Kdyby radši hořelo (2022)

Jedna hvězda za snahu a nosný realizací zcela zničený námět. Jako film hodně nepovedené.

Přání (2011)

Roztomilé, ale dlouhé, slušela by tomu obvyklá stopáž, pak bych dala 3.

Všude dobře, doma nevím (2019)

V každé civilizované zemi je potřeba mít na odbornou práci licenci - stát tím garantuje kvalitu práce a hlídá odvod daní. Nikde vám potřebná razítka nebouchnou druhý den, ani ve Francii, jen v Libanonu je větší míra nejistoty. Kdyby se to neodehrávalo v exotickém prostředí, nebylo by na co koukat.

Sibyl (2019)

Film o třech bláznivých psychicky nestabilních ženských, vlastně o ničem.

Čtvery Vánoce (2008)

Tahle vánoční bláznivina má aspoň jako bonus nějaký vztahový problém. Vážný!