Oggy a škodíci (1998) (seriál)

Mne osobne sa tento seriál vryl pod kožu už v útlom veku. Spomínam si naňho v dobrom :) Chudák Oggy bol vždy vytrestatný švábmi, ktorí mu nechceli dať pokoj :)) 5 z 5

Griffin a Phoenixová (2006)

Príbeh, čo zaujal nie len mňa, .... ale aj moje srdce. Mal som čo robiť, aby som nutkanie popustiť pár sĺz, udržal na uzde. Dramatický dej, rozuzlenie príbehu, až po finálny koniec plný emócií. Veľmi dobrá práca, 4*

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Niet nad dobrú rodinnú pohodu, posadenú pred telkou, zaujatú Vianočným fenoménom, ktorý kraľuje práve u Vás doma. Čo viac by si mohol človek priať, ako nejaké zákusky, punč, či Karlíka a jeho továreň na čokoládu? :) Práve tak sa začal môj prvý styk s týmto filmom. Jedinečný, zábavný a tradičný... To je moja mienka o filme a nálade, akú vo mne zanechal na Vianočné sviatky .

Číslo 9 (2009)

Od dôb, čo sim vyrástol z rozprávok a kreslených filmov, nemal som veľa práležitostí vzhliadnuť na niečo fakt skvostne narežírované, či graficky prepracované. Prvú verziu tohto kr. filmu som si pozrel ešte v Kino verzii, ktorá ma miestami značne znechuťovala, ale nedal som na prvý dojem, tak som si počkal na kvalitnejšiu verziu a "Booom", vznikol dojem, ktorý si nenechám zobrať ! "Aj z ničoho sa dá vykúzliť niečo", a obzvlášť v prípade, keď príde na tvorcu dobrá idea. 5 z 5 za zaujímavý motív a gr. prepracovanosť .